Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy 25 ezres lakosú városban...

Egy 25 ezres lakosú városban hány zero-waste vagyis csomagolásmentes boltot lehet nyitni?

Figyelt kérdés
Ha már van 1, akkor lehet abból probléma?

2021. okt. 31. 21:17
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Gratulálok utolsó: Én félig árva vagyok már 15 éves korom óta, anyukám most már öregségi nyugdíjas 67 évesen, hiszen már 30 vagyok, de akkor se kőgazdag, mert tanítónő volt, plusz van 3 bátyám. A szülei is tanárok és tanítók voltak. Nagyapám iskolaigazgató volt, de ezt nem azt jelentette, hogy olyan jól kerestek volna.


Humánökológus hallgató vagyok, de dolgoztam végig egyetem mellett, és most külföldön dolgozok, meg írom a diplomámat... ja és nem dohányzok...

2021. nov. 1. 19:00
 22/31 anonim ***** válasza:
71%
Figyelj, teszek egy szivesseget es nyers leszek. Az hogy arva vagy meg barmi, senkit nem fog erdekelni. A zero waste szep es jo, de nagyon nem valoszinu hogy meg fogsz elni belole, ennel meg kevesbe valoszinu hogy visszakapod a befektetett penzt. Javaslom kezdj tanulni valami piackepes dolgot vagy szakmat, aztan csinald azt es ne gondolkodj ilyensmikbe
2021. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Piacképes szakma pff... mintha egy idős 70 éves embert hallgatnék...
2021. nov. 1. 20:26
 24/31 A kérdező kommentje:
Csak arra akartam utalni, hogy nem minden bio és ökológiailag fenntartható és környezetbarát életmódot élő ember rendelkezik tehetős szülőkkel, de sose azért tanultam, hogy abból megéljek, hanem mert érdekelt a téma...
2021. nov. 1. 20:28
 25/31 anonim ***** válasza:
77%
Természetes dolog hogy egy büfészakos diploma megszerzése után azt hiszed hogy tiéd a világ és majd tudsz valamit kezdeni a végzettségeddel de nem célszerű milliókat elverni hogy rágyere arra hogy ez a végzettség arra jó hogy a mekiben burgert forgass.
2021. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Hidd el, nem fogok Burgert Forgatni a mekiben, max talajt, és nem költöttem el pénzt, mert államilag támogatott képzésen tanultam eddig is.


Az eddig végzett hallgatók nyilatkozatai, hogy hol helyezkedtek el.


[link]

2021. nov. 1. 20:43
 27/31 anonim ***** válasza:
63%

Az hogy paran kituntek a bufe diplomajukkal, nem jelenti azt hogy a magadfajtak is kitunnek majd...

Ennyi erovel az info szakrol mindenki kene irjon magarol 2 sort 3 evvel egyetem utan amikor a netto 600at atlepi a fizetes?

Szanalom...

2021. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, hagyd ezt a lúzert, gondolom nem vették fel egyetemre és így próbál kompenzálni, azért mondogatja már fél napja a h.lyeségeit, amit nindenki más tud, hogy nem így van :D

De majd mindjárt rákontraz, hogy ilyen meg olyan szakot végzett, persze persze, úgy se hiszi el ezek után senki :)

2021. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Debrecenben nem egy ilyen bolt van, hanem három.


Amúgy nem tudom, mi ez a sok negatív komment meg leszólás, hiszen sok városban van évek óta működő zero waste bolt, nem is egy. És igen, meglepően kis városokban is.


Oké mondjuk én ettől még 25 ezres városban nem mernék nyitni, pláne, ha van már másik, de attól még nem igaz, hogy mind tönkremegy. Néhány igen, de sok meg virágzik.


A piacon vidéki városban maximum a hüvelyeseket veszi meg az ember a piacon, fűszereket, édességeket, kimérős kozmetikumokat, tisztítószereket és egyéb zero waste holmikat nem talál.

2021. nov. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
28-as és 29-es köszönöm a biztatást, egyébként nem tartom kizártnak, hogy humánökológusi mesterképzés után, esetleg elvégezzek még jó pár szakmai képzést vagy diplomás képzést, mert csomó minden érdekel, és nézem azt is, hogy miből lehet megélni, ugyanakkor nem akarok olyan munkát végezni, amit nem szeretek.
2021. nov. 2. 12:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!