Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy 25 ezres lakosú városban...

Egy 25 ezres lakosú városban hány zero-waste vagyis csomagolásmentes boltot lehet nyitni?

Figyelt kérdés
Ha már van 1, akkor lehet abból probléma?

2021. okt. 31. 21:17
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Egyébként üzenném azokat, akik aszerint tanulnak valamit, hogy már 14 évesen középiskolai felvétel előtt már pontosan tudod, hogy milyen szakma az, amiből jól fogsz keresni, hogy sajnos ez nem mindig igaz.


Anyum is látta, hogy a falusi tanár és tanító illetve iskolaigazgatóként a nagyszüleim nem éltek túl, ennek ellenére ő is tanítónő lett, és nem pedig mérnöknő..


Ugyanúgy ha mindent a jövendőbeli pénzügyi stabilitás reményében választanánk szakmát, akkor nem lennének, tanítók, tanárok, ápolók, szociális munkások, orvosok, egyetemi kutató-oktatók, akkor meg ki is tanítana, ki is műtene meg titeket, ki gondozná a hajléktalanokat és a szenvedélybetegeket? Akkor ki ápolna titeket a kórházban? Na erre nem tudnak válaszolni.


Az édesanyám sose határozta meg, hogy én mit tanuljak, bár nem örült, hogy nem mentem tanárnak, mondjuk azzal se jártam volna jól, hanem helyette szociológia alapszakra, majd humánökológia mesterszakra mentem tovább tanulni, plusz még előtte intézményi kommunikátor és turisztikai szervező és értékesítő is szakon tanultam.


Most mondhatjuk, hogy a turisztakai szervező szakkal jól jártam volna, 2020 előtt, mert akkor felfutott a turisztikai ágazat, de 2020 márciusában bejött a COVID, és többen elvesztették a munkahelyeiket...

2021. nov. 2. 20:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!