Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kell el kezdeni egy...

Hogyan kell el kezdeni egy asztalos vállalkozást?

Figyelt kérdés

Ti hogyan kezdenétek el egy asztalos vállalkozást (először valószínűleg feket3n)?

majd később lenne tényleges egyéni vállalkozás

Vannak a fejembe tervek, de kíváncsi vagyok másokra is



2022. máj. 10. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:

-Béluskám nagyon inog az asztal, nézzed mán meg na.

-Rendben Rózsika néni.

...

-Na kész is.

-Tessék bubukám egy ezres, köszönöm szépen!

2022. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez aztán csak negyedig volt kielégítő válasz
2022. máj. 10. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem írt hülyeséget az egyes. Ez a legjobb kezdet ebben a formában.
2022. máj. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fridácska válasza:
100%
Kell képesítésed legyen és mellékállásban. Minimális költség (könyvelői díj, iparűzési adó) + anyag és rezsiköltség+ reklámozd magad. Én így kezdeném....Merre élsz?
2022. máj. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Először kellene egy műhely, felszereléssel, valami faanyag kereskedőt felkutatni, aztán valahogy hirdetned kell magad és mehet szerintem.

Jogi részéhez nem értek még, de én is gondolkodom, hogy valamibe bele kéne fogni.

2022. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Végzettség kell, szerszàmok, gépek, ez több millió forint. Ki tudnád fizetni?

Aztán fel kéne mérni, hogy mekkora lenne rá a kereslet, ott ahol laksz(vagy ahol vállalkozást akarsz nyitni), meg pontosan mivel akarsz foglalkozni. Bútorokkal, egyedi dolgok készítésével, vagy mikkel? Esetleg mindennel? Nagy gyakorlat is kell, ami rögtön a suli befejezése után nem lesz meg.

Kell még egy jó nagy autó, amivel el tudsz menni pár dologért, ha valami sürgősen kellene. Kapcsolatok kellenek, ha bedöglik az egyik géped akkor tudj kit hívni, aki gyorsan megszereli, különben lehet áll a munka addig hetekig. Aztán a gyàrtókkal is kapcsolat kell.

Jócskàn kell hozzá tőke, aztán ki tudod váltani a vállalkozóit.

2022. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!