Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mitől tud ma Magyarországon...

Mitől tud ma Magyarországon ennyire sikeres lenni ez a Balázs kicks?

Figyelt kérdés
Nem irigységből, de egyszerűen nem fér a fejembe, hogyan lehetséges ez, hogy százezrekert , milliókért megvásárolnak egy cipőt tömegek, nem csak 2 ember.. Mikor állítólag az egekbe szökő élelmiszer árak és a nyomott fizetés miatt már szinte nyomorognak az emberek..

2023. jan. 16. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvàn nem az a rèteg a cèlközönsèg aki hónapról hónapra az anyagi fennmaradàsèrt küzd.
2023. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Mindig is voltak ostoba emberek sok pénzzel. Érthető, hogy van, aki ki is használja ezt.


A hülyék idegesítőek tudnak lenni, de a legjobb, amit tehetsz, hogy pénzt keresel rajtuk.

2023. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Azért, mert rajtuk kívül csak egyetlen másik cipőbolt található nálunk, ahol limitált kiadású cipőket lehet venni, és jelenleg ők nagyobb kínálattal és olcsóbb árakkal rendelkeznek, mint a konkurencia.

Az, hogy az átlag ember sokkal rosszabb életkörülmények között él, mint eddig, a luxuscikkek vásárlása tekintetében semmit nem befolyásol, mivel ezeknek a termékeknek nem ők a célközönségük. Nem csak most, de az infláció előtt sem ők voltak a vásárlók. Nem tudom, ezen mi nem fér a fejedbe… Mindig lesznek emberek, akik megtehetik, hogy mindenből a legjobbat vegyék, akkor is, ha a többség hónapról hónapra él. Ez nem változtat semmit azon, hogy rengetegen valóban nyomorognak, nehogy már párszáz, párezer vásárló miatt gondold azt, hogy a “magyarság” jól él.

Ráadásul az itt vásároló emberek nagy része még kamasz, ergo a megspórolt zsebpénzét vagy diákmunkás fizetését költi a hobbijára. Vagy a szüleiktől kapnak rá pénzt. Így vagy úgy, de valószínűleg ők sem heti rendszerességgel fordulnak meg a boltban – de ha mégis, az sem lenne túl meglepő, tehetős emberek mindig voltak és lesznek is.

2023. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

"Mindig lesznek emberek, akik megtehetik, hogy mindenből a legjobbat vegyék"

De ez nem a "mindenből a legjobb" szint, ez a fölösleges rongyrázás és magamutogatás szint. Ezeket a termékeket azok veszik, akiknek pénzük van, de agyuk nincs.

2023. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem, ez nem így van – ezeket a termékeket azok veszik, akiknek egy ilyen cipő ára annyit jelent, mint neked egy rágógumié. :) Elhiszem, hogy sokaknak ez ép ésszel nem felfogható, de ez ugyanaz, mint amikor valaki azt mondja, hogy ha milliárdos lenne sem venne 50 milliós autót – miközben fel sem fogja, hogy ha milliárdos lenne, az az 50 millió forint olyan lenne neki, mint korábban ötezer volt. Felesleges belemenni a vitába, mert lehet, hogy kevés bevétellel ennyi pénz kiadása egy cipőre (vagy autóra) egyszerűen nevetségesnek tűnik, de akik ezt veszik, azok már nem nézik a cipő árát, mert teljesen mindegy, hogy 40 ezer vagy 400 ezer forint, pont nem éreznek különbséget a kettő között. Ami neked felesleges rongyrázás, az másnak lehet a kutyasétáltató cipője.
2023. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Előző, szerintem nincs igazad. Akik ezeket a cipőket veszik, csak szeretnèk hogy azt higyjèk róluk, hogy olyanok amiket te írsz, miközben nem.
2023. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Igaz, rengeteg olyan ember veszi ezeket a cipőket, aki csak kívülre akarja mutatni a pénzt. :) Csak az előtte lévő kommentre akartam reflektálni, miszerint ez “fölösleges rongyrázás”, holott van, akinek fel sem tűnik a cipő ára, mert nem számít neki.
2023. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Az igazi gazdagoknak nincs igénye az ilyesmire. Azoknak van, akik gazdagnak akarják mutatni magukat.

Vajon Bill Gates miért nem hord ilyeneket? Neki filléres kiadás lenne.

2023. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

Én pár hete találkoztam először ezzel a hírrel, mármint erről a sikeres vállalkozásról, de csak most néztem meg, hogy ez egy forgalmazó bolt, én meg azt hittem, hogy saját márkás holmikat csinál a srác és azzal futott így be.

Amúgy számomra is kérdőjel, hogy honnan van erre itthon ekkora kereslet, meg amúgysem izgatnak a sport cipők, de nekik ez biztos jó.

2023. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

" honnan van erre itthon ekkora kereslet,"


Nyilván ennek a kultúrája is mint minden másnak, az USA-ból lett ide koppintva.


https://www.youtube.com/results?search_query=complex+shoping

2023. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!