Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tényleg csak illegálisan...

Tényleg csak illegálisan lehet egy kezdő vállalkozás sikeres Magyarországon?

Figyelt kérdés

2017. júl. 3. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem
2017. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
szerintem sem
2017. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem!

Miből sikerült levonni ezt a messzemenő következtetést?

2017. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

többnyire igen, de ezek olyan vállalkozások, amiből van másik 100, így egy kezdő, referencia nélküli vállalkozás nem fog labdába rúgni egy évek óta működővel.


ha viszont van egy piaci rés, amit kihasznál az ember, és értelmes emberek erre építenek többnyire vállalkozást, amiből hiány van, akkor nem kell "trükközni", mert tud az működni szabályosan is.

2017. júl. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
illetve bocs, a trükközés is inkább a legális kiskapuk keresése, amit a normális vállalkozás könnyítésnek, és nem kibúvónak használ. foglalkoztatási támogatások a munkavállalók után, egyéb adókedvezmények stb.
2017. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert konkrétan minden ismerősöm valamilyen szinten feketézik van amelyik cég évi bevétele 40millió és van amelyiknek 300és ugyan úgy. Csak amelyiknél 300 ott a legföbb "feketézést" a könyvelő csinálja. Azért vagyok erre kiváncsi mert én is szeretnék majd pár év múlva vállalkozást indítani és kiváncsi vagyok, hogy van e értelme egyáltalán legálisan belekezdeni.
2017. júl. 3. 19:02
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

De milyen "vállalkozás" az amiben "feketézni" kell?

Kényszer?

Mert szerintem valamit nem jól csinálnak (vagy én XD)!

2017. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem kényszerből csinálják. Azért csinálják mert így kB(nem tudom pontosan tőlük kellene megkérdezni) 25%több a haszon.
2017. júl. 3. 19:16
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez azért elég természetes hozadék, hogyha valaki adót csal akkor több a haszon :)
2017. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ mit tekintünk sikernek? Az első 1-2 évben az is nagy dolog, ha nics vesztesége a vállalkozásnak.
2017. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!