Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol lehet találni kiadó...

Hol lehet találni kiadó szobát napi leadóval?

Figyelt kérdés
Ismerősöm kipróbálná az erotikus masszázs munkát. Mondtam ne szalonba menjen, mert ott minden vendég után le kell adni a pénze felét vagy többet is. Jobb lenne ha csak a szoba után kellene fizetni, nem minden vendég után egyesével. Nálunk van ilyen? Külföldön láttam ilyen hirdetést, ráadásul kamera volt a bejáratnál, és pánik gomb a szobában. Azért ez nagyon jó, biztonság szempontjából.

#erotikus masszázs #kiadó szoba #napi leadó #kiadó szoba napi leadóval
2023. márc. 10. 08:47
1 2 3 4
 1/39 StevenUp válasza:
84%
Hogyne. Plusz két biztonságiőr nem kell az ajtó elé hogy fedezzék a projektet..?
2023. márc. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%
Természetesen mindezt havi 40 ezerért.
2023. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 StevenUp válasza:
97%

ma 10:28

És jó közlekedéssel Dunára néző ablakokkal minimum. Ja és központban legyen

2023. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
97%
Plusz garázs, hogy a vendégek meg tudjanak állni.
2023. márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Erre van egy megfelelő módszer. Albérletnek hívják.
2023. márc. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha "biztonsági" felügyeletet akarsz akkor ebben az iparágban az egy termetes kopasz kigyúrt fickó lesz aki ugyanúgy leszedi a pénze felét (hétköznapi nyelven stricinek hívják).

Bérelhetőek egyébként prostilakok napi árban is (ott viszont nincs masszázságy) és azokhoz nincs "felügyelet" sem.

2023. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

OK! Védelem nélkül, hol lehet szobát napi leadóval találni? Azért az is nagy üzlet lehet, még akkor is ha csak 20-30.000Ft-ot kér szobánként, de lehet ez lakásra is megfelelő.

Igaz most bukott le a Kékfényes riporter, aki 13 lakással csinálta ezt. Pedig ez még mindig korrektebb, mint a szalonok.

2023. márc. 10. 13:58
 8/39 A kérdező kommentje:

most látom, hogy a belvárosban lakást adnak ki 200k-ért, csak lehet probléma lenne a nagy jövés, menés.

[link]

2023. márc. 10. 14:13
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
#7 nem "leadó" van, hanem egy fix összegért bérbe veszed arra a napra. Az búvóhely, arbnb, apró oldalak tele vannak ilyen egy napra bérelhető pecukkal. Felhívod elmondod mi az ábra és megegyezel velük az árban. Odaadják a kulcsot, elmondják a szabályokat és onnantól kezdve a te dolgot mit csinálsz benne.
2023. márc. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Köszi #9! Azt hittem van valami direkt erre kitalált hirdetési oldal. Egyébként lehet a búvóhely pont ez. Napi ár is van, 20-22k. Azért az mégis jobb, mint a szalon. Ráadásul ott sincs védelem, igaz ha több lány van együtt talán tudnak egymásra figyelni. Olvastam valahol, hogy régebben a szalon volt a jellemző, a lányok nem mertek elmenni "magánba" de valahogy "kiszabadult a szellem a palackból", így egyre többen csinálják így. Biztonság a legnehezebb kérdés. Ráadásul szerintem ha a lányt támadás éri, a szalon nem is tesz feljelentés, mert nem akarnak lebukni a szalonjukkal, ami ugye büntetendő. A legjobb ha 2-3 lány összeáll és úgy bérelnek lakást. Az viszont legális.
2023. márc. 10. 14:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!