Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol lehet találni kiadó...

Hol lehet találni kiadó szobát napi leadóval?

Figyelt kérdés
Ismerősöm kipróbálná az erotikus masszázs munkát. Mondtam ne szalonba menjen, mert ott minden vendég után le kell adni a pénze felét vagy többet is. Jobb lenne ha csak a szoba után kellene fizetni, nem minden vendég után egyesével. Nálunk van ilyen? Külföldön láttam ilyen hirdetést, ráadásul kamera volt a bejáratnál, és pánik gomb a szobában. Azért ez nagyon jó, biztonság szempontjából.

#erotikus masszázs #kiadó szoba #napi leadó #kiadó szoba napi leadóval
2023. márc. 10. 08:47
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
#19,20 szerintetek olyan amatőr a rendőrség, hogy a GYIK-en érdeklődik? :) Mondjuk nekik biztos nem gond a védelem. :) Egyébként vannak a lányok a Rendőrpalota mellett is. Lehet jó ötlet. Ott talán csak nem támadnak be.
2023. márc. 11. 20:44
 22/39 anonim ***** válasza:
#21 nem az utcán "győzködnek" hanem a lakásban a négy fal között. Bejelentkezik sima kuncsaftként s érdeklődik a védelmed után. Ha nincs akkor legközelebb 5 tagbaszakadt nemidénbarnult tag jelenik meg.
2023. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Szerintem ez olyan megtűrt dolog, mint a torrent. Kettő fő hirdetési oldalal sem foglakozik senki. Csak persze mértékkel kell csinálni. Lehet max 3-4 lakása lehet egy szalonnak. 13-nál már kiborul a bili.
2023. márc. 11. 20:48
 24/39 anonim ***** válasza:

Nem maga a zsandárság érdeklődik gyakorin, csak egy spicli. :)

Amúgy meséld már el, hogy nem szolgáltatói, hanem megrendelői oldalról milyen igény van az erotikus masszázsra? Mit jelent ez tulajdonképpen? Nincs aktus, nincs francia sem, csak kézzel kielégíted a kuncsaftot? És van, aki ezért fizet? Miért hajlandó ezért fizetni? Olcsóbb, mint a rosszlányokhu, vagy miért?

2023. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
#22 hallottam régebben, hogy a "rejtett erőforrások" uralják a szexipart. Akkor ezek szerint nincs változás.
2023. márc. 11. 20:50
 26/39 A kérdező kommentje:
#24 a rosszon meg a beszin is külön van szex, illetve masszázs hirdetés. Szerintem az utóbbi kevésbé megterhelő a lányoknak. Igaz állítólag, olyan kevés a vendég, hogy a masszázs lányok is vállalnak szexet, a szexelők meg gumi nélkül is a nagy ínségben.
2023. márc. 11. 20:53
 27/39 anonim ***** válasza:

A kéfényes csávót is felnyomta valaki, sok haragost szerzett olyan csajoktól, akik korábban béreltek nála lakást, de nem tartották be a szabályokat, ezért később nem adott nekik lakást. Írja az interjú, hogy sok ilyen lány volt a feketelistáján, ebből több haraggal vált el tőle.

Érteni azt nem értem, hogy ha 30-40 milliót keresett vele, mi a túrónak fizetgette be magyar bankszámlára, miért nem gyűjtötte az anyjánál a padló alatt, vagy mondjuk Dubaji számlán, amit nem tud lefoglalni a zsandárság? Érthetetlen.

2023. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

"a szexelők meg gumi nélkül is a nagy ínségben"

:D

Nem mondod, hogy még van, aki többet hajlandó fizetni azért, hogy elkapjon valami huncutságot a csajtól, vagy a csaj tőle.

:D

2023. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
egyébként nekem is furcsa, de azt hallottam, hogy sok vendégnek tényleg csak masszázs kell, illetve elég a kézi levezetés.
2023. márc. 11. 20:55
 30/39 A kérdező kommentje:
# 27 látod, szerintem is korrektebb napi leadó kérni szobánként, HA IGAZ, mint vendégenként, mégis ő bukott le. Egyébként nem is tudom, mi a jogi alap? Nem lehet szoba bérlésért napi díjat kérni? Azt, hogy mit csinálnának ott, nem kell tudni a bérbeadónak. Illetve ha tudja is, nem akkora kizsákmányolás, mint minden egyes vendég után jutalékot kérni. Ami azért tényleg elképesztő, hogy 50%, de van ahol több.
2023. márc. 11. 20:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!