Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol lehet találni kiadó...

Hol lehet találni kiadó szobát napi leadóval?

Figyelt kérdés
Ismerősöm kipróbálná az erotikus masszázs munkát. Mondtam ne szalonba menjen, mert ott minden vendég után le kell adni a pénze felét vagy többet is. Jobb lenne ha csak a szoba után kellene fizetni, nem minden vendég után egyesével. Nálunk van ilyen? Külföldön láttam ilyen hirdetést, ráadásul kamera volt a bejáratnál, és pánik gomb a szobában. Azért ez nagyon jó, biztonság szempontjából.

#erotikus masszázs #kiadó szoba #napi leadó #kiadó szoba napi leadóval
2023. márc. 10. 08:47
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
#28 nehogy azt mond, most hallottál ilyet először tőlem. :)
2023. márc. 11. 21:00
 32/39 anonim ***** válasza:

"Egyébként nem is tudom, mi a jogi alap? Nem lehet szoba bérlésért napi díjat kérni?"

Prostitúció elősegítése. Bevallotta, nem tagadott semmit. Nehéz is lett volna, tizenvalahány lakás esetén, meg 150 lánnyal a telefonjában.

Én amúgy nem sajnálom tőle, felőlem csinálhatta volna élete végéig. A rosszlányokhu-t miért nem lehet prostitúció elősegítéséért perelni? Vagy a puncshu-t? A sugar daddy is fizet.

A gumi nélküli dologról meg a 25 évvel ezelőtti amerikai cserediákok jutottak az eszembe, az egyik mesélte a koleszban, hogy figyelj már, leszólított egy kuurva a körúton, kérdeztem mennyi a tarifa és mondja, hogy kotonnal 3 ezer, nélküle 5 ezer. Csak néztem, hogy még én fizessek többet azért, hogy elkaphassak valamit a büüdös ribaanctól???

Nem gondoltam, hogy ez még 25 évvel később is menő. :))

2023. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
#32 tényleg, most, hogy mondod ez már régebben is volt. Egyébként lehet mindegy, mert orallal is minden elkapható, a szifilisz meg bőrön keresztül is terjed.
2023. márc. 11. 21:20
 34/39 A kérdező kommentje:

#32 hirdető oldalaknál szerintem joghézag van. Lakás tényleg büntetendő, mondjuk nem tudom annál mi a helyzet, aki havi bérleti díjat szed be. Honnan tudhatná mit csinálnak ott.

b) épületet vagy egyéb helyet prostitúció céljára másnak a rendelkezésére bocsát,

[link]

2023. márc. 11. 21:24
 35/39 anonim ***** válasza:
Csak kiderült a végére, hogy ügyész vagy, kérdező! :D
2023. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

mondjuk a kerítés, prostítúció elősegítése lehet megállna.

"– sértik a nemi kapcsolatok társadalomban elfogadott rendjét (vérfertőzés, kerítés, prostítúció elősegítése, szeméremsértés…)"


Lehet itt is az van, mint a legnagyobb torrendoldalnál, hagyják, mert ők is használják.

2023. márc. 11. 21:29
 37/39 A kérdező kommentje:
#35 el tudnád képzelni. :) Most írtam, lehet ők is használják. :)
2023. márc. 11. 21:30
 38/39 anonim ***** válasza:
Erre nem szobát kell kivenni, hanem lakást.
2023. máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Létezik a szoba órákra nevű szolgáltatás, búvóhelynek nevezik. Kifizetteted az ügyféllel.
2023. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!