Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozás indítását...

Saját vállalkozás indítását tervezem. Szükségem lenne Pesten egy olyan helyre, ahol tudok ügyfeleket fogadni az elején. Iroda bérlést nem tudok sajnos intézni, majd csak később. Van valami ötletetek, hol lehet ezt kezdetben megvalósítani?

Figyelt kérdés
Saját lakásom kicsi ahhoz, hogy ott fogadjam őket.

dec. 29. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak pár órára bérelhető munkaállomások is.


Keress rá a közösségi iroda, coworking kifejezésekre.

dec. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezek jó lehetőségek, de nekem olyan helyre van szükségem, ahol nem vagyok egy légtérben másokkal, diszkrét.
dec. 29. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:

van köztük olyan is, ahol kicsi tárgyalók vannak.

A kaptár pl ilyen.

[link]

dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a mekiben és a burgerben fogadtam az ügyfeleimet kezdő vállalkozóként. Meg a Stexben.

De beülhetsz bármelyik szálloda halljába is, nem fognak kidobni.

dec. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
@4 A Zepter nem számít vállalkozásnak. Ha engem valaki Mekibe hívna szerződést aláírni, egyből blokkolnám a számát.
dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

De te menci vagy, az teljesen más.

dec. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen témában indítsz vállalkozást, kérdező?
jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!