Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri a mai világban még...

Megéri a mai világban még vállalkozni?

Figyelt kérdés

Mármint ha nincs NER rokonság vagy EU-s pályázati okosság, illetve ha nem épp a rák frissen feltalált ellenszerét vagy hidegfúziós házi erőműveket készülsz forgalmazni, értsd: Egyszerű átlagos kisemberként, aki a konkurencia által bármikor másholható, a hatalom által pedig beszántható.


Tőkearányos megtérüléssel számolva ilyen állampapírkamatok mellett (jó, már lejjebb ment, ha valaki most akar venni) meg ilyen ingatlanpiac mellett, ahol bármilyen putrit 200-akért ki lehet adni, kicsivel több munkával AirBnB-ben még többért, hol hoz bármilyen vállalkozás manapság annyival többet, mint amennyi magasabb lenne a ráfordított időkülönbözet (lógatod a lábad, éled az életed és havonta 1x begyűjtöd a pénzt vagy álmodban is kamatozik és meg se kell mozdulnod érte VS. kockáztatsz + dolgozol) sima alkalmazotti órabérrel felszorozva?



ápr. 13. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Inkább bele se kezdek kivesézni hogy mennyi hülyeséget van a kis irományodban...


Ennyi sütnivalóval neked nyilván nem éri meg.

ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Neked nem éri meg. Nekem megéri.
ápr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Nekem meg, az elmult 1 evre 50m profit, elmult 5 evben mindig 30m felett volt.
ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Ellehet a parti ősvényen élni nem kell ahhoz nagy tudomány én hitel nélkül építgetem magam és vállalkozásomat 50-útán vállalkoztam.

A megláttásom a mai fiatal és sok vállalkozás a kényelemre és gyors pénz keresetre építene de ez nem megy.

ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Ezaz, mindenki le lett szavazva :D xD


Gyakori, én így szeretlek.

ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Ezen nem kell meglepődni ezek mind ilyen beépült AVO-ügynök utódaik a le szavazók!
ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Én abban vállalkozok, amihez értek (nemzetkozi tapasztalat, kutatások, kapcsolatok). Jelenleg 250k huf felett van a napidíja a cégemnek, a munkát pedig 80%ban kiszervezem alkalmazottaknak ötöd ennyiért, en pedig minosegre, es uj lehetosegekre figyelek. Tehát nekem megéri. Hogy neked, a tudásoddal, kapcsolati tőkéddel, stb mi éri meg, azt nem tudom.
ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Az állam a nagyokat szántja be, kisemberként, ha olyan területen vállalkozol, amivel tudsz profitot termelni és jól működteted a vállalkozásodat, akkor érdemes (A jól működtetést tessék széleskörűen érteni).
ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán, de sok ember szereti elmondani hogy a maga úra, igy csinálják. Én nem igazán értem hogy miért boldogabbak attól hogy van 10 gyökér megrendelőjük egy gyökér fönök helyet.
ápr. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!