Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe lehet fektetni 3,5...

Mibe lehet fektetni 3,5 millió Ft-ot?

Figyelt kérdés
Semmihez nem értek, kockázatkerülő vagyok, a banki kamatnál 2-3%-kal magasabb hozammal már elégedett lennék.
2011. ápr. 29. 20:15
1 2
 11/15 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Nem, Ft-ban Magyarországon. De hol is vagyunk és miben költünk? Jah igen, Ft-ban :D
2011. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az igaz, viszont én az eurós megtakarításomra írtam azt, hogy 4,5%-os volt a hozama. Van forintos is, ott + 8% volt az elmúlt években az éves hozam.

Egyébként meg - ha forintban fizetünk is ma Magyarországon-, gondolom nem árulok el nagy titkot azzal, hogy igen sokan euróban tesznek félre - egyebek között én is :)

Nem tilos, ugye? :)

2011. aug. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Lehet euróban tartalékolni, most átváltod a forintodat 270-280-on. Az állam úgy tervezi hogy 220 Ft körül lesz az átváltási árfolyam, ezért is vezették be a fém 200-ast, hogy szokják meg addigra az emberek és ne legyen akkora sokk az 1 eurós érme. Szóval azért szerintem ne tegyél fel mindent erre.
2011. aug. 4. 10:07
 14/15 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy miért euróban takarít meg valaki, amíg Forintban kapja a pénzt? Így kapásból az átváltással 5-10%-t bukik.
2011. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem sok smerősöm takarékoskodik euróban egyrészt azért, mert még viszonylag olcsón vásároltak be belőle, meg persze azok is, akik eleve euróban kapják a fizetésüket. Én mint lehetőséget mondtam, aki akarja az választhatja, aki pedig jobban bízik a forintban, hát akkor forintot tegyen félre. A lényeg az, hogy valóban jó konstrukciót válasszunk, ahol biztonságban van a pénzünk, van hozam (a válság idején is), és kamatadó mentes lejáratkor. Nagyvonalakban nekem ez a fontos.
2011. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!