Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást kezdenél,...

Milyen vállalkozást kezdenél, ha lenne 50M Forintod?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 00:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
az én ötletemhez ennyi nem lenne elég, mert én egyetemi kollégiumot építenék valamelyik nagy egyetemhez közel.
2011. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

"A válaszom!:

Nem tudom mennyire gazdaságos ma az ingatlanpiac,de én abba forgatnám a pénzem!No meg ott a mol!Abba sztem érdemes befektetni.Utána kell nézni a világ leggazdagabb emberei miből gazdagottak meg!A párom tuti pizzériát nyitna :)"


Ingatlanpiacba nagyon nem éri meg, csődben van, az ingatlan árak csak úgy zuhannak, figyeld egy kicsit a híreket! Nagyon nem ajánlom senkinek.


Az én válaszom: én a felét részvényekbe fektetném (azt viszont nem mondom el, hogy milyenbe, max privátban :D)

2011. máj. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
0%

Nos érdekes látni a kommentekből, hogy mennyire nincs célja, de még épeszű ábrándja se az embereknek.


Aki bele is kezdene vállalkozásba az is már most tévúton jár egyedül a föld bérbeadós mondta jól hogy majd ha belejön akkor foglalkozik termeléssel


a többi az első évben csődbe menne, a kollégium építős meg ..50 millióból hát 500 ból esetleg meg szerződés az állammal az egyetemmel főiskolával...megtérülési időt meg inkább hagyjuk


ha már ingatlan akkor vennék 5 lakást és kiadnám ez kb havi 350-et hozna..nem lenne rossz...


De ha cégről lenne szó akkor fejlesztő céget alapítanék ahol fiatal tehetséges álmodozók feltalálók valósítanák meg találmányaikat, és profit pedig az új találmányokból fejlesztések eladásából lenne főleg energia ipar közlekedés szórakoztató elektronika területén de gyakorlatilag A-z ig minden amiből haszon lesz.Jó lenne egy ilyen cégben még dolgozni is :)

2011. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:

Manapság a vállalkozás nem hozhat megfelelő jövedelmet, legalább is az egyszerű embereknek nem. Ezért megnézném

melyik bank fizeti a legnagyobb kamatot és a kamatokból jól megélnék.

2011. máj. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:

vennék egy 5 ajtós autót elmennék egy külföldi mondjuk egy horvátországi kis nyaralásra, vennék egy lakást a fiamnak és nyitnék egy esküvői szalont x-)


és az álmok azért jó mert előrébb visz minket

2011. máj. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
vallalkozz arra,hogy a felet atutalod a bankszamlamra ;))
2011. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 spitfire9218 válasza:
Én egy méhészetet létesítenék jó sok méhcsaláddal.
2011. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

20:01

Hát a te épeszű ábrándod is sántít kicsit, ha már leszólod a többieket, legalább gondold végig, mit írsz :)

Szerintem 50M mire lenne elég az általad álmodott cégnél? Gyakorlatilag semmire.

Egyetlen találmány fejlesztésének az elejére.

2011. máj. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Pollák Eszter válasza:
Vlalamilyen mezőgazdasági vállalkozásba, pl.: gyógynövénykert és vetőmag előállítás. Vagy befektetném az EDO-ba (Ez egy magyar benzinkút). Van már magyar bioetanol előállító üzem is, azzal is érdemes lehet kezdeni.
2011. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
Mivel most lementek az ingatlan árak, így szerintem érdemes lenne venned párat, mondjuk lakásokat, de házat is vehetsz. Ezeket felújítani, már mint egyszerűbb, de jól észrevehető felújításra gondolok, majd ezekkel több dolgot is tehetsz ha egyetem közelében van akkor kiadod egyetemistáknak, vagy más albérlőnek, esetleg megpróbálod később értékesíteni. Az ingatlan Magyarországon nem kér enni, ha csak nem központi fűtéses. Még ha nem is tudod azonnal eladni, akkor is ez nem vész el. A termőföld se rossz, feltéve ha van kinek bérbe adnod és valami jó termőképességű földről van szó. 50M forintból ennyinél többet már nem tudsz elérni, de még van egy lehetőséged: tedd be a bankba és ennek a kamatából bizony elég szép kis summát kapsz, gondolj bele: nem vész el a pénzed, de évente 2-3 milliót, vagy legalább fele annyit kinyersz belőle, mintha minimum50%os fizetésemelést kaptál volna. Ezen gondolkozz el, ha valóban van 50M ft-od.
2011. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!