Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást kezdenél,...

Milyen vállalkozást kezdenél, ha lenne 50M Forintod?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 00:44
1 2 3
 21/29 hsym57 válasza:
Nem vagyok fösvény ember, ahogy több magyar embernek jelemző része, nem is vagyok magyar. Utaznám, ay egész Földöt járnám el. Ráadásul mindenütt keresnék képességes dzsesszzenészeket és segiteném.
2011. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
Hát én cukrászként nyitnék egy kis cukrászdát a párommal, meg magam mellé venném egy-két régi osztálytársamat, akikben megbízok, és jó a viszony... Lehetőleg valami nagyon forgalmas helyen, a városban. Vagy Ausztriában, ahol elég gáz a süteménykultúra... De lehet nyitnék egy nagyválasztékú vegyesboltot friss pékáruval, meg ilyesmi :) Azt az emberek szeretik, főleg ha nem teszi tönkre a *szkó ha a szomszédban van :D De 50 milla mellé még biztos kell némi kiegészítés, hogy el tudd indítani.
2011. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Étterem és/vagy kávézó. Nagyon hangulatos és családias kávézó lenne. Olyan ahová az emberek "haza járnak" és nem kávézni, értsd el alatt mint kb a Jóbarátok féle "Central Perk".

Nekem is van egy ilyen helyem ahová mindig betérhetek és nevemen szólítanak és talán még rendelnem sem kell, hanem hozzák magugtól amit kell.


A másik lehetséges dolgo az élelmíszer bolt, ha lehet éjjel-nappali! Megfelelő helyen... enni mindig fogunk, még ha konzerven, kenyéren élnek az emberek akkor is meg lesz a saját kis hasznom.

2011. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 tasula válasza:

Először is körbenéznék a környezetemben, mi az amire az embereknek szüksége van és még nincs olyan üzlet, de mindenképp hosszútávon is működik.

Másrészt pedig olyan cuccokat amiből nincs selejt, nem romlik meg.

Pl.: társulj be temetkezési vállalkozásba, mindig meghal valaki.

2011. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

"Ingatlanpiacba nagyon nem éri meg, csődben van, az ingatlan árak csak úgy zuhannak, figyeld egy kicsit a híreket! Nagyon nem ajánlom senkinek."


oh tényleg? Mi van ha ár alatt felvásárol egy lakást, kiadja és később, amikor a lakás árak normális irányba mutatnak, akkor eladja dupla annyiért. Nem hülyeség az ingatlan, csak érteni kell hozzá, hogy milyet kell venni, hol kell venni és tudni kell kezelni is.

2011. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

Reptiliát (azt hiszem így hívják hivatalosan).

Tehát egy hüllő tenyészetet. Aztán az állatokat később eladnám állatkerteknek, kisállatkereskedéseknek stb.

Egyébként szerintem ez elég jövedelmező, csak elkezdeni nehéz, belegondolsz a megszületett állatért neked nem kell fizetned, csak a gondozóknak a bérét akik etetik, gondozzák.

Pl. egy ritkább gekkó kerül mondjuk átlagosan 10.000 forintba. Születik egy ilyen gekkód. A táp olyan 5-600 forint hetente. Egy hetesen már el lehet adni. Gondozása igazából nem nagyon sok. Tegyünk mondjuk erre az egy állatra még 200 forintot. Tartási költsége így 8-900 forint. Az állatkertnek meg eladod 11.000 forintért.

Tehát 11.000-900=10.100 forint. (ez a nyereség)!

2011. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
És hova (kinek?) adsz el évi 250 gekkót?
2011. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Te nyertél a Reader's Digest sorsolásán, te mocsok szemét?!! Ha nem, akkor a második mondatrész visszaszívva... :D
2011. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Azt is leírtam.

Kisállatkereskédesekben gyorsan fogy, pl oda. Aztán van kismillió ilyen meg állatkert is. Plusz külföldre is lehet exportálni. Aztán rákerestem interneten, jelenleg egy ilyen se működik Magyaror.-on így az állatkerteknek külföldről kell importálni, és ha van Magyaror.-on ilyen akkor meg onnan fognak mert jobban megéri mint külföldről hozatni.

2011. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!