Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást indítanáto...

Milyen vállalkozást indítanátok, ha megtehetnétek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 22:48
1 2
 11/15 werda papa válasza:
Persze hogy van....csak az a helyzet hogy ezt senki sem fogja pacsira elárulni neked.... ha nincs saját ötleted nézz körül a világban hogy mire lenne igény? mit lehetne egyszerűbbé tenni... stbstb de így, nem sok reményt fűzök a dolgokhoz...mármint ha már kérdezned kell akkor szarban vagy :PPPP
2011. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Szerintem bármi bejöhet,ami szakít a hagyományokkal,de legjobb egy új ötlet.

Példaként a saját esetem (amiből persze nem lett"nagy üzlet"- a leírásból kiderül miért)

Állt.isk 6-7 osztályos lehettem..,egyik osztálytársam suli után állandóan görkorizott.Abban az időben a görkorcsolyák két tengelyes négy kerekű,cipőre felköthetö, igen gagyi alkalmatosságok voltak.Kínlódott is vele rendesen a srác,hogy haladjon.Egyik alkalommal mikor ismét láttam bevillant:"ki volt az az idióta aki ilyenre tervezett egy "korcsolyát"- ha egymás mögé rakta volna a kerekeket egy sorba akkor sokkal jobban imitálná a jégkorit!"Aztán többet nem is foglalkoztatott a dolog.

Később -felnőtt fejjel- utánanéztem a dolgoknak:kb négy évvel előztem meg a soros görkori amerikai "feltalálását" és tizennégy évvel az európai megjelenését.

Azóta is bosszant a dolog,bár üzlet nem nagyon lehetett volna belőle(cuculizmus,egyéni vállalkozások száma abban az időben közel nulla)

Tanulság:érdemes a leghülyébb ötletre is odafigyelni és elemezni - hátha bejön.

2011. júl. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Egy kis büfét
2011. júl. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 JAXI989 válasza:
Én klinikát nyitnék.
2011. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 wapo ***** válasza:

Gyárts kiborgokat, azokból még kevés van :)

De komolyan, érdemes nézegetni a 30-40 évvel ezelőtti sci-fi filmeket könyveket.Hátha van valami amit már akkor szerettek volna ha meg lehet csinálni, csak nem volt meg hozzá a technika.Ami mostanra már megvan.

2011. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!