Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 18 évet betöltöttem, tovább...

18 évet betöltöttem, tovább szeretnék tanulni, és gondoltam valamit ideje lenne elkezdenem, mit tanácsoltok? Ami persze menne, és egy kis megélhetőséget is nyújtana.

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

És mégis honnan tudjuk, hogy mi menne?


Hiába mondom, hogy menjél programozó matematikusnak, ha már az összeadás is gondot okoz.

Vagy, hogy menj táncosnak, ha fa lábad van...


Le kéne írni mégis nagy vonalakban mihez van tehetséged és mik az elképzeléseid.

2011. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi a végzettséged?

a "valamit ideje lenne elkezdenem" mondatból arra következtetek h 8 általános..:D

2011. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha tanulsz akkor diákmunka, abból is össze jöhet havi 50-60ezer
2011. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most végzem a 12-et. Weboldal készítéséhez, videó vágáshoz értek -ezzel foglalkozom úgy szabadidőben, amikor van valami. Két évig vezettem a suliújságot főszerkesztőként, és azóta belekóstoltam az újságírásba is egy helyi lapnál. Elég jól értek a számítógépekhez, hardver és szoftverileg is.


A matekkel van egy kis gondom, ezért járok humán osztályba, és nem megyek tovább infóra (bármennyire is szeretném).

2011. dec. 19. 19:15
 5/5 A kérdező kommentje:
...és Erdélyben élek. :)
2011. dec. 19. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!