Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerülne megnyitni...

Mennyibe kerülne megnyitni egy kaszinót?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy mondjuk bérelnék egy helyet és azt kéne átalakítani egy átlagos kaszinóvá (jó bár, minden felszereltség, póker, kocka, black jack, roulette, gépek stb) Kb mekkora lenne az összköltsége a kezdetektől a megnyitásig? engedély és minden ami még kell hozzá.


és kb mekkora lehet a fenntartása a kaszinónak havonta? (szeményzet, rezsi, adó stb)


és azt jól tudom, hogy a bevétel 60%-át adózni kell?


2012. febr. 14. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy vagyon. Úgy kezdődik a dolog, hogy rád száll a maffia.
2012. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És az állam. Vagy a kettő egy?
2012. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a túrót! Eléggé érdekelt vagyok egy kártyaklubban, és közünk sincs a maffiához.Ez mondjuk újonnan épült,kb. 160 m-ba került. Eleinte voltak játékgépek is,de most januártól esélytelen kitermelni a vonzatát,ami valóban 60%.És nem mondhatnám,hogy manapság megérné befektetni.Nálunk az is rontott a helyzeten,hogy 100 km-en belül megnyitott egy másik klub is.De azért eltartja magát.8 osztó,6 pultos+pénztáros meg biztonságiak.Nem most fogja kitermelni az árát sajnos.
2012. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is kb ekkora klubra gondoltam, ekkora személyzettel.

Azt hittem, hogy egy kártyaklub nyitása nem kerül ennyibe.

bár gondolom, ha feketén működik akkor picit hamarabb vissza jön az ára, eleve a 60% megmarad. Azt nem tudjátok, hogy mekkora lehet a büntetés, ha megtalálnak egy illegális klubbot?

2012. febr. 14. 23:12
 5/7 A kérdező kommentje:

a maffia meg jöhetne, de ne védelmi pénzért, hanem játszani...:)

Ez helytől függ, hogy mekkora az esélyed a maffiára, de lehet olyan is, hogy valakire rányitsz és felbérel valakiket és szétverik a klubbot...

2012. febr. 14. 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit elrugaszkodtatok a valóságtól! Ez Magyarország.Itt aki legjobban megnyomorít,az a NAV.Az már tényleg nagyon személyes lenne,hogy hol van a klubunk,de ebben a megyében nincs ekkora kultusza a "maffiának".
2012. febr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt megkérdezhetem, hogy a kártyából mekkora összeg jön be, hogy fenn tudjátok tartani a helyet? 5%-os rake-et vontok le a pénzből? vagy, hogy csináljátok?
2012. febr. 16. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!