Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha dolgozom 8 órában, akkor...

Ha dolgozom 8 órában, akkor mellette indíthatok saját vállalkozást (pl. masszázs, kozmetika)?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 13:24
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
Persze. Ha nem vagy főállású vállalkozó, akkor még az adózása is jobb lesz.
2012. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen!
2012. máj. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hacsak a munkahelyed nem tiltja...
2012. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A munkahely viszont csak akkor tilthatja meg, ha a gazdasági érdekét sérti a vállalkozásod. Például konkurencia leszel, elalszol munkavégzés közben a fáradtságtól, annyit dolgozol otthon és nem pihensz helyette stb.
2012. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Természetesen Igen! A kettő nem zárja ki egymást :) Sok sikert!
2012. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy már megszűnt az, hogy van egy 8órás fő állásod és mellékállásba vállalkozásnál nem kell fizetned magad után a járulékot április 1.-től! Vagy tévedek?
2012. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Lehet, hogy nem ide vág a kérdéshez, de írták előttem, hogy kedvezőbb az adózás..
2012. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!