Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást, üzletet...

Milyen vállalkozást, üzletet érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
viszonylag kicsi tőkével, pár honapja elkezdtem egy üzletet és azt vettem észre nagyon sok ember fél az uj lehetőségetől üzletektől,van mitől félni ha szinte 10-20 ezer forintért el lehet inditani?

2012. jún. 10. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindig az elindítás a nagy költség. Sokan a magas adó és járulék terhektől félnek, hozzáteszem, jogosan. Magyarországon alacsony a belső fogyasztás, az emberek keveset költenek, mivel kevés a pénzük, így pedig a vállalkozásoknak is nehéz.
2012. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék én arra az üzletre, amit te 10-20 ezerből indítasz el.

Egy saját vállalkozást elindítani SOKKAL nagyobb kockázatot jelent, mint egy működőbe beszállni.

2012. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!