Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri olyan városban sószobát...

Megéri olyan városban sószobát/barlangot nyitni ahol még nincs, de sok orvos szeretné, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Anyumnak van kozmetikai szalonja,és nagyon szeretnének mellé egy sószobát nyitni,ahova gyerekek is mehetnek.Eddig nem találtam jó ötletnek,de ahogy olvasgattam róla csak pozítív volt. 16/L
2013. jan. 3. 22:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Ma kipróbáltunk,egy alkalomnál már lehetett érezni,hogy tisztult orrom.Csak ez rengetek befektetés,félek,hogy nem menne.:/
2013. jan. 3. 22:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan csináljátok! A helyedben én kiírnám, hogy körzeti orvos javallatára 10% kedvezményt adok a rendszeresen visszajáró vendégeknek. Ezután nyomtatnék egy kötegnyi kis A5 méretű ismertető plakátot, a címmel és egy kis térképpel az ismertető hátán, majd szépen körbejárnám ezzel a körzeti orvosokat, hogy amennyiben egy ügyfelet beprotezsál sókezelésre hozzátok, 10% a hasznotokból az övé.

Így ugyan összességében 20% "kedvezményt" adtok a normál személyekhez képest, viszont stabil, állandó ügyfeleket kaptok az esetlegesen változó hullámzás helyett. A számlás ügyfeleknél a 10% a bevételt hivatalosan is csökkenti, a dokik 10%-a ellenben vsz. zsebre menne, ami egyéb költségként jelentkezik... Ha az orvos érdekelt a dologban, még akkor is hozzátok küldi az ügyfeleket, ha esetleg egy másik sóbarlangot rátok nyitna később valaki...

2013. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem menne, ha még nincs a városban! Nem tudom, mekkorák a költségei, de nagy divat ma, úgyhogy menne!
2013. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!