Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi hozzna havi szinten...

Mennyi hozzna havi szinten egy saját elegáns kávézó? (FONTOS)

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Hol? Ököritófülpösön vagy Budapesten a belvárosban?


(Egyre másra mennek tönkre a kisvállalkozások. Az emberek pénze nem kávéra, aprósüteményre megy el, hanem a bankok devizahitel törlesztőrészletein keresztül szivárog el külföldre. Amint kinyit egy kisbolt, kávézó, 2-3 hónapon belül bezár.)

2013. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

" Amint kinyit egy kisbolt, kávézó, 2-3 hónapon belül bezár"


Nagyon jó, olyan magyaros szöveg. Ha nem megy valami, azonnal feladjuk.


Kérdező!


Nekem egy nagyobb városban van egy kávézóm(kávék, teák, üdítők, kisebb sütemények), 3 alkalmazottam van, havonta a nyereségem 400.000-500.000 Ft. Vannak rossz hónapok is, akkor csak olyan 200.000 a nyereségem.

2013. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Mindegy, mert úgysem tudnál invesztálni
2013. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ. Ha jól csinálod, elég jó bevételed lehet belőle, de hogy mennyi, az túl sok tényezőtől függ.
2013. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én egy nagy városban szeretném kétre hozzni csak azt nem tudom hogy mennyi lenne fenntartani+mi kell hozzá
2013. ápr. 11. 21:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor mit tudsz?
2013. ápr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

20:53


"Ha nem megy valami, azonnal feladjuk. 2


Nincs mindenkinek milliomos apuci meg anyuci aki 2 kézzel tolná a pénzt a pénznyelő vállalkozásába, így próbál minél kisebb veszteséggel kiszállni belőle az értelmes ember.

2013. ápr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem csak az tud sikeres vállalkozást létrehozni, akinek gazdag szülei, szerencséje, fekete jövedelme, milliós tőkéje, stb-je van. Sőt, inkább ezek a könnyű körülmények között fogant vállalkozások mennek tönkre. A kisemberek azzal áltatják magukat, hogy a másik egy szar ember, és különben is a gazdag ember már a népmesében milyen egy gané volt, és a szegény lovász fiú volt a f@sza gyerek. Sajnálom az ilyeneket.


Pedig egy vállalkozáshoz két dolog kell: sok ötlet, és sok szorgalom.

2013. ápr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Akkor mit tudsz?"


Teljesen jogos a kérdés. :D

2013. ápr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!