Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe fektetnétek 200 millió...

Mibe fektetnétek 200 millió forintot?

Figyelt kérdés
Valami franchise üzlet/étterem stb? Pénzügyi szolgáltatással foglalkozó cég? Valami üzletbe beszállni részvényesként/csendestársként? Valami vendéglátóipari dolgot csinálni? Étterem, kaszinó, wellness központ, esetleg több lábon állni és több dolgot elindítani? Élelmiszer ipari/mezőgazdasági cég?

2013. okt. 26. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 rugorm ***** válasza:
Csak a tőzsdét ne! A sok Shortolás miatt minden új kezdő veszít. Hogyha van csapatod, aki vezet, akkor remek. Inkább 1 saját vállalkozást! Legjobban növekvő még mindig a rádió telefon ipar, mind használt, mind új! Én erre helyeznék.
2013. okt. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 anonim ***** válasza:

A tőzsdét és az ügynököket messziről kerülném.


Mezőgazdasági , élelmiszeripari cég - érteni kellene hozzá


Franchise rendszerek - egy ilyennél dolgoztam , a franchise gazdának jó , a többiek vagy buknak , vagy nem


Csendestársnak lenni - ha nem ellenőrzöd te személyesen a cég működését , akkor egyszer csak azt veszed észre , hogy elfogyott a 200 millió


Vendéglátóipar - ahhoz értek , de sokat kell dolgozni vele, én nem fogok napi 12 órát melózni


Több lábon állni - divatos mondani , de nem tudsz egyszerre több iparágra koncentrálni , nem tudod teljes erőbedobással csinálni, ha meg nem ellenőrzöl akkor buksz


Kaszinó - koncesszió kell hozzá


Étterem , welness központ - Magyarország tele van étteremmel , meg welnessel ( és ezek már működnek ), válság van és egy darabig marad , bármit mondanak is a TV- ben


Én ingatlant vennék ( 30-40 millióért )és beszedném a bérleti díjat, a többi pénzt elosztva tárolnám ( országon kívül is ), kockázatmentes formában ( nem részvény , kötvény ).

És egyszerűen költeném ....


Gondold át :


Ha van valakinek 200 milliója , azt minek befektetni ?

Az emberek azért fektetnek be , hogy legyen 200 milliójuk , nem fordítva.

Nem vagy te Bill _Gates !

2013. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 anonim ***** válasza:
81%
Ha nekem lenne 200 millióm, akkor sem változtatnék semmin. Persze a házat ellátnám minden földi jóval, és egy Alfa Romeo 1300 Gt juniorra is beneveznék, meg érdekelne az amatőr rally is, de ugyanígy csinálnám tovább a vállalkozásom, a többi pénzem meg pihenne a bankban. Lényegében, ha a ház körül van minden, és egy évben 2-3 alkalommal el tudok menni valahova nyaralni, akkor a kamatok, meg a vállalkozásom hozna annyit, hogy nem kellene a tőkéhez nyúlni, sőt, még gyarapítanám is.
2013. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 A kérdező kommentje:
ingatlanozás nem rossz ötlet, építőiparba gondolom ez még nagyon kevés lenne, pl.: társasházakat, irodaházakat felhúzni, meg nincs is most az ingatlanpiacon akkora forgalom....
2013. okt. 28. 18:18
 15/90 anonim válasza:
Gyakran vannak ilyen kérdések, aztán ha az ember előáll egy ötlettel, miután kifejted, eltűnik az illető. A kérdezőnek sincs valószínűleg 200 millió forintja, csak nem értem mi értelme akkor kiírni egy ilyen kérdést.
2013. okt. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 A kérdező kommentje:
itt vagyok, nem tűntem el, de idáig egyik ötlet se győzött meg :) Én azt kérdeztem egyébként, hogy mibe fektetnétek 200 milliót, nem pedig azt, hogy mibe fektessek, pont, hogy az ilyen embereket elkerülhessem, de úgy látszik nem sikerült. :(
2013. okt. 29. 12:52
 17/90 Vass Gábor ***** válasza:
Supaplex
2013. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 A kérdező kommentje:
mi a tököm az a supaplex?
2013. okt. 29. 17:32
 19/90 Vass Gábor ***** válasza:
0%
Nekem van ötletem hozzá és szeretném ha megvalósulna a játék mai kinézettel privátba keressetek meg köszönöm.
2013. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 Vass Gábor ***** válasza:
A 90-es évek legjobb logikai játéka és fejlesztené a gondolkodást, hogyan szedjünk össze az összes kaját, youtubon találtok róla vidiket is, második rész is készült belőle, de az is csak dos-os és az új operendszereken nem műkszik.
2013. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!