Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe fektetnétek 200 millió...

Mibe fektetnétek 200 millió forintot?

Figyelt kérdés
Valami franchise üzlet/étterem stb? Pénzügyi szolgáltatással foglalkozó cég? Valami üzletbe beszállni részvényesként/csendestársként? Valami vendéglátóipari dolgot csinálni? Étterem, kaszinó, wellness központ, esetleg több lábon állni és több dolgot elindítani? Élelmiszer ipari/mezőgazdasági cég?

2013. okt. 26. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
Mi jogon kérsz te bankszámlakivonatot? nem érzed magad egy kicsit pofátlannak? jó hogy nem személyi igazolványt kérsz.
2013. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:

"bőven kijön a 100, 200 milliós összeg, főleg, ha az élete során többször is örökölt, van egy kisebb vállalkozása és fix jól fizető munkahelye..... "---főleg=max akkor!


Milyen jogon kérek számlakivonatot? Bárki kérhet bármit, ez egy szabad ország! Az egy másik kérdés, hogy a kérés teljesül-e...

Persze, ha te ezt másként érzed, szíved joga.

2013. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:

"Kedves" kérdező a személyes üzenetemet, úgy néz ki nem kaptad meg:


Érdekes a mai fiatalság, mindig tanulok tőlük valami új szlenget (pl. LOL), esetedben a csőkar szót, bár a jelentésével még nem vagyok tisztában.


BP-re ritkán járok, 1-2 havonta, de ha szeretnéd november vége körül elbeszélgethetnénk a szlengről. Helyileg pontosan merre laksz?

Milyen modortalan vagyok még be sem mutatkoztam Lakatos András vagyok. Téged milyen néven keresselek?

2013. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 A kérdező kommentje:
Most mi van ennyire fáj, hogy valakinek több van és egyből össze akarod verni? Bár megjegyezem nem valószínű. hogy sikerülni fog. Majd november végén találkozunk újbudán az allee környékén. Nevemet meg nem érzem szükségesnek leírni egy anonim oldalon, ennyire nem vagyok hülye.
2013. nov. 2. 14:04
 55/90 anonim ***** válasza:

Te írtad "kedves milliárdoscsemete", hogy megakarsz verni, pofozni én pedig válaszoltam, miszerint elbeszélgethetnénk a szlengről egy személyes találkozó keretében...


Tehát nem írtam semmi fenyegetőt számodra nézve, ha tévednék lehet javítani!

2013. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 A kérdező kommentje:
hogy lehet valaki 33 évesen csemete hülye gyerek? húzzál már el pls.
2013. nov. 2. 14:13
 57/90 anonim ***** válasza:

Erre csak te tudod a választ, hogyan maradhattál 33 éves korodra csemete hülye gyerek!

Részemről "kedves milliárdoscsemete" jelzővel illettelek, tehát nem neveztelek hülyének, ha annak érzed magad részvétem...


Egy dologban kiegyezhetünk, ha szeretnél még valamit megbeszélni, személyes találkozóban állok a rendelkezésedre. Viszont a fórumon már nem etetlek!


További szép napot!

2013. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 A kérdező kommentje:
ok cső
2013. nov. 2. 14:26
 59/90 Vass Gábor ***** válasza:

A tegnapelőttire vonatkozik: Nem vagyok hülye, csak megfontolt és előrelátó a netes pénzkereséssel, és az idén jutottam el oda amit már 2007-óta nyűstölök a megélhetésre.

Ha tényleg ennyire hihetetlennek érzed keress meg priviben és odaadom a skypet, és ott mindent megtudsz az scnet programról, és még 2 programról amit idén kezdtem és az egyiken már kerestem is 25 dollárt is. Azonnal ott volt a paypalon.

2013. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 A kérdező kommentje:
nem érdekel az a szar
2013. nov. 2. 22:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!