Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe fektetnétek 200 millió...

Mibe fektetnétek 200 millió forintot?

Figyelt kérdés
Valami franchise üzlet/étterem stb? Pénzügyi szolgáltatással foglalkozó cég? Valami üzletbe beszállni részvényesként/csendestársként? Valami vendéglátóipari dolgot csinálni? Étterem, kaszinó, wellness központ, esetleg több lábon állni és több dolgot elindítani? Élelmiszer ipari/mezőgazdasági cég?

2013. okt. 26. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim válasza:
23%

"Jó majd akkor neked küldöm a valamilyen honlapodra a pénzt, amiről azt se tudjuk mi pontosan a másiknak meg a számítógépes játékra. Mi van gyerekek hosszú az őszi szünet?"


Nincs neked 200 milliód. Ha lenne több eszed lenne, nem itt kérdezgetnéd a sok lúzert hogy mibe érdemes belefektetni. Úgy tűnik neked hosszú az őszi szünet.

2013. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 A kérdező kommentje:
Akkor nincs 200 millióm, nem igazán érdekel mit gondolsz. Ötleteket szerezni mindenhol meg lehet próbálni.
2013. okt. 30. 19:36
 43/90 Vass Gábor ***** válasza:
0%
Én biztos az scnetre nyomnám fel az egészet 200 millióból lenne kb billió nagyságrendű összeg.
2013. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 A kérdező kommentje:
jó hülye vagy
2013. okt. 31. 21:59
 45/90 anonim válasza:
Én a nagy részét valószínűleg félretenném, hogy a kamatjaiból is megéljek, szóval ne kelljen dolgoznom, a többiből pedig megváltoztatnám a világot, hogy jobb legyen (non-profit vagy "social enterprise").
2013. nov. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:
37%

Ennek a nyomoréknak nincsen 200m-ja, de még 20 000Ft-ja sem!


Lehet linkelni a bankszámlakivonatot, jah hogy a párnádban van :)

2013. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 A kérdező kommentje:
Mitől lennék nyomorék? Ezt miből következtetted le? Minden mondatom értelmes szintet üti, kivéve amikor jönnek az idióták a még idiótább ötleteikkel és elszakad a cérna. Még egyszer mondom, engem nem érdekel, hogy irigy vagy és nem hiszed el, nekem attól nem lesz kevesebb.;)
2013. nov. 2. 13:03
 48/90 A kérdező kommentje:
Ha bankszámlakivonatot mutatnák, meg lenne magyarázva, hogy miért hamis, mellesleg semmi közöd hozzá, és mágegyszer mondom a kérdést, diszlexiás barátom: Mibe fektetnétek 200 millió forintot!!! nem az volt, hogy mibe fektessek, pont, hogy az ilyen világtalan nyomorékokat elkerüljem.
2013. nov. 2. 13:05
 49/90 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell ennyire elájulni 200 millió forinttól, egy fél életét végigdolgozó felnőtt diplomás ember értékeit összeadjátok (kocsi, ház, ingóságok, megtakarítások) bőven kijön a 100, 200 milliós összeg, főleg, ha az élete során többször is örökölt, van egy kisebb vállalkozása és fix jól fizető munkahelye..... csak az ilyen gyerekeknek hihetetlen mint ti. Jó lenne ha nem azzal menne a kérdés, hogy bizonygatni kell, hanem ötleteket adnánk egymásnak. Attól mert neked valami elképzelhetetlen, mert 16 éves kis nokedli vagy az nem az én bajom.
2013. nov. 2. 13:09
 50/90 anonim ***** válasza:
8%
minek foglalkozol ilyen szarokkal, én egyszer feltettem azt, hogy mibe fektessek 5 milliót még arra is jöttek a nyomorékok
2013. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!