Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe fektetnétek 200 millió...

Mibe fektetnétek 200 millió forintot?

Figyelt kérdés
Valami franchise üzlet/étterem stb? Pénzügyi szolgáltatással foglalkozó cég? Valami üzletbe beszállni részvényesként/csendestársként? Valami vendéglátóipari dolgot csinálni? Étterem, kaszinó, wellness központ, esetleg több lábon állni és több dolgot elindítani? Élelmiszer ipari/mezőgazdasági cég?

2013. okt. 26. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 A kérdező kommentje:
Múlthónap óta te se találtál jobb elfoglaltságot ahogy nézem.
2013. dec. 7. 19:48
 72/90 anonim ***** válasza:

Találtam jobbat, de elfogyott a pénzem, ezért nem tudtam tovább igénybe venni a szolgáltatásaidat...


Mellesleg a kérdésre nem válaszoltál, mit kezdtél a képzeletbeli 200m-al? (fantázia befektetésekre is kíváncsi vagyok)

2013. dec. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 anonim ***** válasza:
anyádat megvettem egy körre
2013. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 A kérdező kommentje:
azért durva, hogy több mint egy hónapja velem foglalkozol, privátba időpontot kérsz verekedésre meg szenvedsz itt az irigységtől ... ritka az ekkora irigy nyomorék ember, bár Magyarországon jellemző sajnos, tudod nem egy ismerősöm van akinek még 200 millánál is több van, rájuk milyen irigy lennél el se tudom képzelni :D
2013. dec. 8. 13:54
 75/90 anonim ***** válasza:

"azért durva, hogy több mint egy hónapja velem foglalkozol"---Bogárkám régen megfeledkeztem rólad, sőt a kérdésedről is!

Viszont láttam, hogy régen volt kiírva a kérdés így gondoltam megérdeklődőm a fejleményeket, hiba volt belátom...


", privátba időpontot kérsz verekedésre meg szenvedsz itt az irigységtől ..."---bemásoljam a privát levelezésünket, a fenyegetéseidet? Részemről nem írtam semmi fenyegetőt, verekedést agyonverést, megölést is te emlegetted irányomban!


"ritka az ekkora irigy nyomorék ember, bár Magyarországon jellemző sajnos, tudod nem egy ismerősöm van akinek még 200 millánál is több van, rájuk milyen irigy lennél el se tudom képzelni :D"---többször is az irigy dumával jössz, viszont továbbra sem hiszem, hogy akár 1 milliód is lenne, nem nézem ki belőled továbbra sem!


Továbbra is a kérdésem, mire is kellene irigykednem? Erre még semmilyen válasz nem jött, de nem is fog, ahhoz nem elég élénk a fantáziád :D


Amit kaptam viszont anyázás, fenyegetés, de a személyes elérhetőségeid amik kellenének a személyes találkozónkhoz továbbra sem érkezett meg...


Ohh majdnem elfelejtettem, a "csőkar" kifejezés amit előszeretettel használsz 1-1 fenyegető levél megírása során, továbbra sem tudom mit jelent.

2013. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 A kérdező kommentje:
egyébként sejtem, hogy ki vagy... egyszer medikus egyszer mezőgazdasági szakember, csak levetted a neved, igazam van?:) vicces, hogy te hazudtolsz meg másokat
2013. dec. 8. 15:22
 77/90 anonim ***** válasza:

Sajnálattal közlőm ismételten tévedsz. Az említett témákhoz annyira sem értek, mint amennyire te milliomos vagy.


Miből gondoltad a %-ból? Remélem tisztában vagy vele, több embernek is van azonos %-a...

2013. dec. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 A kérdező kommentje:
elmondhatod még párszor, hogy nincsenek millióim,(nekem ettől nem lesz kevesebb) de még mindig nem a kérdésre válaszolsz, és (talán ötödjére) írom, hogy nem volt a kérdésben az, hogy mibe fektessek, hanem hogy mibe fektetnétek, pont hogy elkerüljem az ilyen embereket mint te, ahhoz képest a válaszok 3/4-e erről szól. Szóval még le szeretnéd párszor írni, hogy nincs 200 millióm? Nyugodtan, én csak nevetek rajtad.
2013. dec. 8. 15:32
 79/90 anonim ***** válasza:

Látom nem fogtad fel már írtam mibe fektetnék be, pl. szélerőmű!


Maradjunk annyiban, nem etetlek tovább! (Lehet, hogy néhány hónap múlva ismételten megfeledkezem rólad és írok újra, ki tudja. Ne add fel a reményt!)

2013. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 A kérdező kommentje:
Mosonmagyaróvári szélerőmű pl 650 millió volt. Ha nem értesz valamihez inkább maradj csendben.
2013. dec. 8. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!