Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe fektetnétek 200 millió...

Mibe fektetnétek 200 millió forintot?

Figyelt kérdés
Valami franchise üzlet/étterem stb? Pénzügyi szolgáltatással foglalkozó cég? Valami üzletbe beszállni részvényesként/csendestársként? Valami vendéglátóipari dolgot csinálni? Étterem, kaszinó, wellness központ, esetleg több lábon állni és több dolgot elindítani? Élelmiszer ipari/mezőgazdasági cég?

2013. okt. 26. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:

Látom továbbra is szövegértési gondokkal küszködsz, esetleg csak nem vagy valami fényes elme és nehéz a szorzás művelete számodra.

"A kérdésre válaszolva, szélerőműbe fektetném, keresnék még 2 hasonlóan gazdag partnert és akár támogatás nélkül is beruháznék 2MW-os erőműbe."


Tehát, hogy még te is megértsed, egy kis segítség 200m*3=600m , ha nem megy fejben javaslom használjál számológépet. (Mellesleg 575m-ért lehet venni Siemenset leszállítva, megépítve)


Készülj fel a hosszan tartó éhezésre, ez volt az utolsó alkalom kicsi troll, hogy enni kaptál!

2013. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
Utolsó 44% os nem tudom eldönteni, hogy te most tényleg ilyen megkeseredett irigy ember vagy, vagy esetleg fogyatékos. Utánanéztél a szélerőművek magyarországi hatásfokáról, vagy esetleg szerinted 3*200 az 650? Hol látod a kérdésben, hogy társas befektetéseket szeretne vagy esetleg azt, hogy körbeveszik olyan emberek akik 200 milliókat dobálnak? Szánalmas amit itt pár komment óta művelsz kicsi fogyatékos irigy troll.
2013. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 A kérdező kommentje:
Én jókat nevetek ezen a bazári majmon, már ezért megérte feltenni a kérdést :D
2013. dec. 9. 17:00
 84/90 anonim ***** válasza:

"Kedves és értelmes" 40%-os 82-es válaszoló:


"Utolsó 44% os nem tudom eldönteni, hogy te most tényleg ilyen megkeseredett irigy ember vagy, vagy esetleg fogyatékos. "---egyik sem, viszont te gondolom mindkettő!


"Utánanéztél a szélerőművek magyarországi hatásfokáról, vagy esetleg szerinted 3*200 az 650?"---Tévesen közelíted meg a témát, hazánk részletes széltérképének néztem utána, valamint kalkulációkat végeztem a kinyerhető e- os energiára vonatkozóan! Látom nem csak a kérdező küzd szövegértési gondokkal "Tehát, hogy még te is megértsed, egy kis segítség 200m*3=600m , ha nem megy fejben javaslom használjál számológépet. (Mellesleg 575m-ért lehet venni Siemenset leszállítva, megépítve)" A belinkelt rész tőlem van, ez alapján még talán te is felfogod 600-at írtam!


"Hol látod a kérdésben, hogy társas befektetéseket szeretne vagy esetleg azt, hogy körbeveszik olyan emberek akik 200 milliókat dobálnak?"---A kérdés az volt "Mibe fektetnétek 200 millió forintot?", tehát hogy mi mibe, nem pedig hogy ő mibe fektessen!

A kérdező is többször írta "és (talán ötödjére) írom, hogy nem volt a kérdésben az, hogy mibe fektessek, hanem hogy mibe fektetnétek"! Hol láttad a kérdésben, hogy ő akar bármibe is fektetni és hogy a társas befektetések kizárva?


"Szánalmas amit itt pár komment óta művelsz kicsi fogyatékos irigy troll."---ha elég sokszor elismételsz egy hazugságot, akkor lehet hogy te magad is elhiszed, de ettől nem lesz kevésbé hazugság! Hajrá ismételgessed csak bátran, ha ettől jobb kedvre derülsz :)


Remélem nem haragszol meg, de téged sem foglak tovább etetni (valószínűleg a kérdező másik akja, esetleg a kutyája lehetsz).

Szebb napot!

2013. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 A kérdező kommentje:
Nem azt kell nézni mindig, hogy kinek mi jutott, és hogy neked miért nincs, hanem azt kell nézni, hogy te, hogyan tudnád elérni. Mindenért küzdeni kell és ha nem küzdesz alul maradsz. Szidhatod itt a jól élőket., de a szíved mélyén te is tudod, hogy lesza.rtál mindent, ezért inkább irigykedsz a dolgozó, értelmes emberekre.
2013. dec. 9. 18:33
 86/90 anonim ***** válasza:
a szélerőmű hülyeség és kockázatos, bäzd be valami neves alapkezelőbe és csak 10% körüli hozam mellett már eléldegélsz belőle életed végéig
2013. dec. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:

Látom nagyon elmentetek a személyeskedés irányába, úgyhogy egy kicsit szakmaibban, a kérdezo kérdésére válaszolva:


Most költözök ki Norvégiába munka miatt és azt vettem észre, hogy hatalmasak a havi ingatlan-bérleti díjak. Továbbá nagy a kereset, folyton építeni kell, mert sok a bevándorló.


Vehetsz ott egy-két lakást, aztán azokat kiadod. Hatalmasat kaszálhatsz. Egy 20-30 m2-es lakás 10.000 korona/hó, ami ~400.000 HUF. Ebbol mondjuk 3, akkor már havi egy milla bevételed lesz... Nem sok a 200-hoz képest, de fix.


Ha nekem sok pénzem lenne, ilyenekkel foglalkoznék.


A finn.no-n nézheted az ingatlanokat.

2013. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 A kérdező kommentje:
Tárgytalan, hallgattam a 86.-ra, és betettem egy Equilor Primus Alapok Alapja termékbe, évi 10-20%-ot biztosan hoz és nem kell idegbetegeskedni meg nincs annyi meló vele, mint egy vállalkozásnál, ráadásul az lehet ennyit se hoz, vagy csődbe megy...
2013. dec. 17. 19:38
 89/90 anonim ***** válasza:

Milyen modortalan vagyok még be sem mutatkoztam Lakatos András vagyok.


Cigány. :D Le se tagadhatod a viselkedésed miatt.

2014. szept. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 Vass Gábor ***** válasza:
Naghyon jó volna 200 milla. Sokmindent lehetne csinálni vele.
2014. szept. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!