Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan működik egy szupermarke...

Hogyan működik egy szupermarket nyitása?

Figyelt kérdés

Sok szupermarket weboldalán láttam, hogy külföldön keresnek partnereket terjeszkedéshez.

Olyan országban élek, ahol nincs se Lidl, se Spar, se Tesco.

Van vállalkozói engedélyem, gyakorlatilag mindent el tudok intézni itt.

Mivel kell rendelkeznem, hogy pl a Lidl partnere lehessek?

Nekem kell rendelkeznem tőkével? Vagy elég van egy nagy üzlethelyiségem és intézem a jogi dolgokat? Valaki tudna némi felvilágosítást adni ezzel kapcsolatban?



2013. nov. 5. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, de először fel kéne keresned a LIDL magyarországi partnereit, ha nem tudsz nagyon jól más nyelven, hogy mondjuk az angol LIDL-t keresd fel ezzel.

Egyébként mindenféle engedélyt kell kiváltani, bizonyos tőke is kell, amiből fizeted a sok költséget és egy bolt is nyilván.

2013. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Tesco nem franchise. Amennyire tudom a LIddle sem. A Spar talán, ezt tőlük kéne megkérdezni.


Az viszont biztos, hogyha találsz franchise partnert akkor nagyon sok tőkét kell befektetned. Ha csak "külföldi ügyintéző" kéne ezeknek a cégeknek akkor felvennének egy 10 fős teamet akik elintézik és kész.

2013. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!