Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek volna kereslet...

Szerintetek volna kereslet papír brikett iránt?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy gyártanék itthon. Persze nem aranyárban árulnám. Lehet hogy valaki nem tud venni fát télire vagy egyéb tűzrevalót...
2014. jan. 31. 16:42
 1/6 Gábor t ***** válasza:

Szia , kereslet biztosan van, csak tudsz e versenyezni a fa brikett és a tűzifa árával.

A papír brikettet is energia előállítani mint a többit.

A fa brikettet asztalos vagy fa üzemek készítik hulladékból

amit, pár éve , (vagy tíz éve még "ki dobtak")stb.

2014. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy a kilónkénti ára 30-70 Forint között mozog, szerintem, ha nem ipari mennyiségben, hanem otthon a felesleges hulladékból állítod elő, akkor nem ebből fogsz meggazdagodni, és csak jelentéktelen összeget fogsz profitálni ebből.
2014. febr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem is meggazdagodni akarok ebből... csak némi pénzt összeszedni, hogy vehessek egy pár dolgot...
2014. febr. 3. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi pénzre van szükséged ezen célok megvalósításához. Továbbá a gazdagság relatív fogalom, és azt sem tudhatom, hogy mennyi alapanyag áll brikett gyártáshoz a rendelkezésedre. Valamint, hogy mennyiért tudod majd eladni. Ezáltal megalapozatlanul állítottam, hogy nem ebből fogsz meggazdagodni. Elnézést kérek érte.
2014. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmi gond... Egyéb kézi szerszámokat szeretnék venni. Autószereléssel szeretnék foglalkozni itthon, de még hiányzik egy pár szerszám, és ebből a pénzből szeretném megvenni. Sokáig dolgoztam nagyon alacsony fizetésért kb 20 euró hetente néha több mint 8 órát is dolgoztam (legtöbbször kevesebb mint 20 eurót kaptam)... Úgyhogy megszoktam már hogy kevést pénzt kapok a munkámért. Ezen szeretnék változtatni, hogy összejöjjön hogy itthon dolgozhassak, mert nincs munkalehetőség a városban. 20 éves vagyok
2014. febr. 4. 18:15
 6/6 bajnokfiu válasza:
Miért jóbb a papírbrikett, mint a sima papír tüzelő? úgy értem ha saját részre csinálnám, akkor megéri a munkát belefektetni, vagy simán tüzeljem a papírt?
2014. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!