Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy magyar étterem indításának...

Egy magyar étterem indításának kb. milyen költségei lehetnek? SOS

Figyelt kérdés
Az ingatlan mar biztosítva van, leginkább az érdekelne, hogy honnan es mennyiért lehet az alapanyagokat szállíttatni, fenntartás stb..
2014. okt. 5. 17:10
 1/7 anonim válasza:
46%
Attól függ, hogy te izgatod análisan a csirkéidet, vagy elintézi neked a tenyésztő
2014. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de választ inkább olyasvalakitől reméltem, akinek az IQ-ja nem egyezik a lábméretével:) jó szórakozást a csirkékkel <3
2014. okt. 5. 17:30
 3/7 SullaFelix89 ***** válasza:
70%

Hatósági engedélyek és bejegyzések megvannak már?

Remélem nem komoly a kérdés mert ha igen akkor most add fel ezt a vállalkozást még nem késő, vagy keress valakit aki ért is a vendéglátó helyek működtetésére és bízd rá.

2014. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még mindig nem kaptam választ.. Okoskodni én is tudok. Ha ennyire érdekel, nem vállalkozásról van szo, egyszeruen érdekelne hogy milyen költségekkel jár az ilyesmi.
2014. okt. 5. 17:35
 5/7 SullaFelix89 ***** válasza:
A hatósági engedélyek megszerzése meg a szakemberek alkalmazása pénzbe kerül tudod azért bátorkodtam megkérdezni, hogy ezek megvannak-e mert akkor ennek a költségét már nem kell beszámítani......
2014. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, nincsenek.
2014. okt. 5. 18:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy az igazságtalanság a mai MO-n

örökölsz egy ingatlant + 5 milló ft van interneted google a spanod, használgatod, felveszel mindenféle vállalkozás (beindító, élénkítő..stb) fantázia nevekkel ellátott hitelt ami csődre ítélt vállalkozások kapnak, (csak legyenek Magyar tulajdonosok vagy a MAGYAR név szerepeljen a cégéren) ezt vissza se kell fizetned cserébe a kormány majd rád fog mutogatni mikor az elcsalt pénzeket követelik rajtuk,


Lesznek kritikák akik azt fogják mondani ez nem így megy, hazudok..stb De ők azok akik egy üzleti tervet sem képesek értelmezni és ilyen vagy ehez hasonló kérdéseket írni ki mint pl: "Egy magyar étterem indításának kb. milyen költségei lehetnek? SOS"

2014. okt. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!