Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha van pár egyéni őtletem...

Ha van pár egyéni őtletem akkor, hogy fogjak neki a megvalósításához?

Figyelt kérdés
Van pár őtletem ami egyszerűen megvalósítható és talán még jővedelmező is, de nem vagyok igazán jártas még az üzletben. Hogyan fogjak neki? Mik szükségesek ahoz hogy forgalmazhassam őket? Mire figyeljek ha esetleg egy vállalatot szeretnék létrehozni.Illetve az hogy tőbb országban is forgalmazhassak mint cég? Tudom hogy nem ez a legideálisabb hely hogy megtudjam ezeket, de valahol el kell kezdeni.

2014. dec. 14. 20:11
 1/2 anonim válasza:
Ha erről a fogyókúrák témakörben érdeklődsz, akkor nem való még neked egy valódi vállalkozás.
2014. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehúznak becsapnak kijátszanak. Ha mégsem és egy cég gyártani fogja a közreműködéseddel. akkor a kínaiak úgyis lemásolják fél év múlva occóban
2014. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!