Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni has és...

Hogyan tudnék lefogyni has és combról? Tudom hogy hasonló kérdések már vannak de szerintem ez egyéni dolog. Weben meg minden hülyeséget láttam.

Figyelt kérdés
Nem értek a mi mennyi kalóriát tartalmaz. Szeretném ha valaki ( aki azért ért is hozzá vagy akiknek hasonló problémája volt és persze megoldotta ) örülnék egy heti példának. Otthon végezhető gyakorlatoknak. Férfi 180cm vagyok 85 kb. örülnék ha 65-70 kg-ra lefogyhatnék.köszönöm előre is.

#Fogyás;kövér;diéta;segítség;gyors;testmozgás;kondi;has;comb;dagadt
2013. szept. 3. 12:22
 1/2 anonim válasza:
Mivel nincs helyi fogyás, nem tudsz csak combról és hasról fogyni. Ha fogysz, mindenhonnan fogysz. Én étrend szempontjából elhagytam a kenyeret, édességet, tésztaféléket, és úgy fogytam. Otthon végezhető gyakoratokra találsz videókat neten, én az aerob és cardioedzéseket ajánlom.
2013. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"de szerintem ez egyéni dolog"


Tévedsz.

2013. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!