Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol találok olyan Schwarz...

Hol találok olyan Schwarz szervezethez tartozó Amway szponzort aki Online építi az üzletét, és üres, agymosásos rizsázás helyett valódi segítséget nyújt, és Nyugat-Európában is van üzlete?

Figyelt kérdés

#MLM #Amway #network marketing #Online hálózatépítés #Schwarz Szervezet
2016. jún. 4. 10:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok.


Olvastam a hozzászólásotokat és pár dolgot megosztanék veletek.


25 évvel ezelőtt én is elkezdtem az AMWAY-t 1 évig foglalkoztam vele. Szépen alakult az üzletem annak ellenére,hogy kevés termék volt a piacon. Abban egyetértek,hogy sok felesleges dolgot (kazetta,amagram stb.)meg kellett venni, vállalkozói engedély,számlatömb kellett de akkor ez így működött.Adjál el minél több terméket és szerezz az üzletbe minél több üzlettársat.


Most 1,5 éve újra foglalkozom vele.

Az új Schwarz rendszerrel már teljesen másképp működik.

Ismerd meg a termékeket és az üzletet,használd,és ha meg vagy vele elégedve, ajánld másoknak is. Ha egy termék vagy szolgáltatás jó,szívesen ajánljuk. Így működik az egész. Ha egy cég garanciát ad termékre és üzletre egyaránt,szerintem nem lehet rossz.

De ahhoz, hogy tisztában legyen vele az ember, meg kell ismerni, rendezvényekre célszerű eljárni,persze nem kötelező de ajánlott és használni kell a termékeket mert másként honnan tudod,hogy milyen ? Hogyan ajánlod ?

A tapsikolós,agymosós rendezvényeket úgy hívják,INFORMÁCIÓS EST.

Mivel ez az üzleti tevékenység is szakma,szükség van rá hogy megtanuljuk.Erre szolgálnak ezek a rendezvények.

Ezzel nem az agyát mossák az embernek,hanem megtanítják hogyan építse fel az üzletet. Marketing terv,termék ismertető és olyan sikeres üzlettársak mondják el tapasztalatukat akik már felépítették az üzletüket.

A tapsikolást nálunk úgy hívják ELISMERÉS.

Mivel ez egy üzleti közösség,mindenki örül a másik sikerének, így fejezzük ki elismerésünket.


Szerény véleményem szerint nagyon sokan akik olyan hozzászólásokat írtak ( agymosós, tapsikolós ) még nem ismerték meg az üzletépítés lényegét. Nem foglalkoztak ezzel a fajta üzlettel, csak hallottak valamit és az úgy van.

Ha valaki valamivel nincs tisztában, nem ismeri, inkább ne mondjon semmit,ne állítson valótlant.

Gyere el, ismerd meg,(6 hónap garancia van az üzletre )

utána tudsz róla valamit mondani.


Persze a szponzor se mindegy hogyan foglalkozik az üzlettársaival.Ha elhanyagolja,úgy nem is fog működni.

Ez csapatmunka. Segíteni kell egymást,csak így lehet eredményeket elérni.


Mégegyszer. Semmi nem kötelező, sem információs estekre eljárni "tapsikolni" sem pedig termékeket megismerni.

Mindenki maga dönti el.

Adtak annak idején egy lehetőséget mindenkinek,hogy egy olyan vállalkozással foglalkozzon amihez nem kell tőke,adva van hogy hogyan csináld,adva vannak a termékek és még segítenek is (nem vagy magadra hagyva).

Ha valaki tud ennél jobb vállalkozást szívesen fogadom.


Röviden ennyit,remélem kelégítő választ adtam.

2017. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Még azt kérdezném tőletek.


Ha egy cég és termékei "szarok" elnézést a kifejezésért,vagy nem működik az üzlet,hogyan lehet több mint 60 éve sikeres a világpiacon és miért ad mindenre garanciát ?????


Egy kicsit el kéne ezen gondolkozni. Nem ?????

2017. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Floriana válasza:

Amíg nem volt saját regisztrációm mástól vásároltam a termékeket, mert a lányom mindentől kipattogott és vakarózott... Már ez is ki van pipálva és olcsóbban veszem magamtól a termékeket. Mi nagyon szeretjük őket, és a környezetünk is. Olvastam az "agymosásos" részt :D Inkább ez, mint a tv ... Bár szerintem az, hogy olyan könyveket olvasunk, ami a pénzügyekhez, gazdasághoz, szellemi-testi egészséghez kötődik, nem hinném, hogy agymosás lenne... A mai világban ahol az a fontos, hogy irigykedjünk és mindenkin keresztül gazoljunk, lehet higy agymosás az hogy más embereknek segítünk és örülünk a sikereiknek.


Igen, mi is alkalmazzuk az online üzletépítést.. Youtube-on platinák támogatásával élő tájékoztatók vannak, amit vissza is lehet nézni és csoportos webkonferenciák. A legjobb pedig, hogy hangouts-ban, vagy facebook, skype messenger csoportokban lehet csoportos élőben marketingezni. Nagyon jól működik! Pénzt, időt, energiát spórolva!

2017. jan. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ma 17:17 Melyik gyémánt vonal, melyik képzési rendszer?
2017. jan. 28. 19:58
 15/16 anonim ***** válasza:
2 év alatt már normális pénzt kereshettél volna, normális munkával 😀😀😀
2018. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15:14 Nyugodj meg. Van normális munkám és bőségesen van pénzem is.
2018. jún. 21. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!