Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Arról mi a véleményetek, hogy...

Arról mi a véleményetek, hogy hatalmas orrszőrőkkel orrszörnyírót árulok, s ha valaki azt mondja hogy igy nem vagyok hiteles azt mondom neki, hogy annyira kelendő, hogy nekem már nem jutott?

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez mindig így szokott lenni.

A fodrásznak csapzott a haja, a manikűrösnek nincs rendben a körme, stb.


Az, hogy nem jutott, nem jó duma.

Hiszen akkor az adott személynek már nem is árulhatnád, mert nem lenne mit.

Akkor már inkább mondd azt, nem volt rá időd.


De tényleg, miért is nem csinálod meg?

Gusztustalan lehet.

Akinek nincs, az is kivágja ollóval, vagy kitépi, mert idegesíti, meg ugye igénytelen a látvány is.

2016. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mert negativ reklám. Amiért még tenni is kell.

És az hogy nem jutott nem azt jelenti hogy már egy sincs hanem, hogy elkell a meglevő készlet mielött megjönne az új rendelés vagyis hasznot buknék ha használnék egyet.

2016. szept. 9. 10:02
 3/9 A kérdező kommentje:
*tenni se kell
2016. szept. 9. 10:03
 4/9 A kérdező kommentje:

Engem nem idegesit. Nekem nem gusztustalan. Nem én látom.

Ellenben akit nagyon idegesit az vegyen nekem egyet.

Nehogy már én fizessek azért hogy őt ne idegesitse valami?

2016. szept. 9. 10:04
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Inkább mondd azt direkt azért növeszted, hogy élőben bemutathasd a használatát ha van rá igény.
2016. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na de akkor elveszteném a negativ reklámerőmet!!!

Természetesen ha plusz egyet vásárol nekem akkor belemegyek.

Az azonban hogy megvesz egyet s rajtam próbálja ki értelmetlen. ha már megvette nyugodtan használhatja saját magán. Ha meg elösször rajtam használja az nem is higiénikus mert fertőző vagyok.

Ha pedig mintapéldányon akarja megnézzni az megintcsak vesztesség. Mintapéldányt nem tartok fenn.

2016. szept. 9. 10:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Vennék-e mosóport attól, aki büdös, koszos ruhában jár?

Nem.


Eleve nem vennék műszaki cikket, elektronikai cikket kéz alól.

Ott van a boltban az új, garanciával.

Egy ilyen kis valami nem drága, mi a Media Marktban vettük 999-ért, de van drágább is persze.

Ez is működik, nem kell a 2000 ft-os.


Ha meg egy normális boltban árulod ezeket, mint értékesítő eladó, akkor ott fognak kötelezni a normális, higiénikus megjelenésre, mert igénytelen eladót nem fognak alkalmazni.


Az igaz, hogy nem te látod.

De hogy a "viselőjét" ne idegesítse... a páromat idegesíti a sajátja, és nem miattam vágja le, hanem saját maga miatt.

Miféle igénytelen embernek kell lenni ahhoz, hogy erre még büszke is legyél?

Engem idegesít a saját hónaljszőröm, és nem mások miatt vágom le, mondván "ők látják, nem én", hanem saját magam miatt, hogy ne legyek büdös, igénytelen.

Ám ha neked így jó, hát legyen.

Gondolom nem vagy egy tanult, művelt ember, mert akkor lenne igényed a normális megjelenésre.

2016. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vergődj csak nyugodtan, csődbe mész, oszt mehetsz a gyárba szalag mellé, ott nem baj a szőrös orr.
2016. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hehe mert biztos az orrszőr lényírásától fog működni egy vállalkozás s nem a tőkétől meg a termék minőségétől...


túl sokat olvasol zaftos marketingsztorikat

2016. szept. 9. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!