Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Árva vagyok, örököltem pénzt...

Árva vagyok, örököltem pénzt és befektetném. Hol kezdjem?

Figyelt kérdés

20m forintot szeretnék befektetni egy "lakóparkba". Vennék egy telket és arra építenék fel kisebb apartmanokat. Hitelt is vennék fel rá.


Ilyenkor hol kell elkezdeni az intézkedést? (Nem a telek vásárlásával van a gond)

Hová kell/tudok menni aki eligazít? Ügyvéd segít? Gondolom mindenféle engedélyekre van szükségem.


Köszönöm a válaszokat

24F


2017. máj. 8. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
20 millióért olyan telket kapsz amire 1 ház fér el. Miből építkezel ha elfogy a telekre az egész?
2017. máj. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Reményeid szerint mennyi hitelt kapsz? Mennyi a jövedelmed?
2017. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ne így fektesd be, hanem vegyél belőle lakást és add ki albérletbe
2017. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

javaslom tedd be hosszú lejáratú államkötvénybe ezt a pénzt, és ha majd magad is megtudsz keresni egy ekkora pénzt akkor gondolkozz rajta


egyetlen kivétel, hogyha esetleg diplomát akarsz belőle csinálni

2017. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van fidnyákos haverod, 20m alaptőkére már kaphatsz 20 milliárd hitelt az Eximbanktól, aminek a fedezete a park lenne, ha eltűnik a fele építés közben, akkor sem lenne semmi bajod...de ha lenne ilyen haverod nem itt érdeklődnél!
2017. máj. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!