Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mik az üzleti élet, egy...

Mik az üzleti élet, egy sikeres vállalkozás alapjai? Hol kezdjem a keresést, tanulást?

Figyelt kérdés

Már egy ideje érlelődik a fejemben egy üzleti modell, ami persze eddig csak ötlet szinten működik, és egy budapesti átlagbérből gyűjtöm hozzá az elindulni valót. A termékem digitális, ehhez szeretnék elsősorban ügyfeleket szerezni.


Az érdekelne, hogy az üzlet és marketing alapjait honnan tudnám megtanulni, hogy egy idő után rendszeres megkereséseket kapjak? Mik az alap kiadványok, könyvek, írások, amelyek nélkülözhetetlenek? Most nem a Brian Tracy-féle önbizalom tréningek érdekelnének, hanem olyan konkrétumok, csapdák, amelyek ismeretében el tudnék indítani egy először csak egyszemélyes kisvállalkozást. Köszönöm.


2017. jún. 6. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:

"A termékem digitális"

Ha ez alatt azt érted hogy egy weboldal vagy egy netes szolgáltatás, akkor mindenféle üzleti csodamódszer helyett a webfejlesztést kezd el tanulni, mert különben lépten-nyomon felül fognak neked árazni mindent és nem lesz versenyképes a vállalkozásod. Mondom eztúgy hogy én webfejlesztéssel foglalkozom és látom hogy sok esetben nem azt nézzük hogy mibe kerül megcsinálni hanem hogy mit bír el a megbízó.

2017. jún. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A termek nem egyenlo a szolgaltatassal, kedves egyes, igy irrelevans a te valaszod.


Kerdezo, te meg szerintem sokkal jobban jarsz egy google keresessel, mint hogy varj az itteni tipikus magyar mentalitasu valaszokra, hogy menj el programozonak meg webdesignernek...

2017. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző: A YouTube szerinted termék vagy szolgáltatás?
2017. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Youtube egy leánycég. Nem tudom, hogy mit értesz alatta, viszont a weboldalukon vannak termékek, illetve szolgáltások is.
2017. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A YouTube nem egy digitális termék?
2017. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ahogy mondtam, egy cég, mely szolgáltatásokat és termékeket nyújt.
2017. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia! Mivel eddig nem nagyon kaptál választ a kérdésedre, ezért leírok pár könyvet, ami szerintem segíthet:

Wolf Gábor: Kisvállalati marketing biblia

A V-Mítosz

A cégvezetés szabályai

Nyilván ez nem garancia semmire, de ha elolvasod, azzal nem veszíthetsz.

2017. júl. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. júl. 20. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!