Ez jó ötlet lehet?

Figyelt kérdés
Egy kb 18ezer fős városban lakom, ahol még nincs ugy elterjedve a hordozás mint pl Budapesten. Viszont látni lehet hogy kezd elterjedni. Igaz rengetegen rosszul hordoznak kenguruban. Ezért arra gondoltam, hogy megcsinálnám a hordozási tanácsadó kepzést és nyitnék egy boltot ahol hordozó eszközöket árulnék plusz moshato pelenkát és esetleg ilyen natúr, bio termékeket. Természeteeen az üzletbrn tudnék hordozási tanácsadást is adni a helyes hordozáshoz, és megfelelő eszközt is tudnának nálam vásárolni. Szerintetek egy olyan városban ahol még ez nem terjedt el de látni hogy ez változik,érdemes lehet nyitn egy üzletet?

#hordozás #moshato pelenka bolt
2017. jún. 26. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

nincs ugy elterjedve a hordozás



fogalmam sincs mirol beszelsz ... babahordozas??

2017. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen
2017. jún. 26. 13:09
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
ennél halálraítéltebb ötletet rég hallottam.
2017. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oke nyilván te nem a célközönség közé tartozol de azért mert valamiről nem tudsz attól még működhet. Fogadok B.A.R.F SHOPRÓL sem hallottál? Pedig már a 2. Nyílt meg...
2017. jún. 26. 13:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem jó ötlet, mert nem elég nagy rá a kereslet ahhoz hogy üzletileg fenntartható legyen a dolog. Tavaly kb. 93 ezer kisbaba született az egész országban. Nekik legjobb esetben is 5%-át fogják hordozni kendőben, 4,650 baba. Ezeknek a babáknak hány %-a lakik ott ahol te? A leírásodból ítélve maximum 3%, azaz ~150 baba. Ez szerintem túl kevés ahhoz hogy menjen az üzlet. És ezeknek csak egy része lesz a te ügyfeled, beszerzik máshonnan.
2017. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

# 4/


A BARF-ról olyannyira hallottam, hogy még a tulajdonosát is ismerem vagy 10 éve :) De egész ügyes próbálkozás volt. Na nem mintha sok köze lenne az állateledelnek a babahordozáshoz...

2017. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
18%

Szia.

Szerintem az ötlet maga életképes, csak:

Nem szabad offline gondolkodni, hanem tudom, hogy milyen macerás lesz így, ennek ellenére online-ban kell gondolkodnod azaz webáruházban.

Ha létrehozol pl. wordpress weboldalt akkor azzal online egész Magyarország területén gondolkodhatsz csak kérjed meg valamelyik (pl. dpd, gls, vartex invest kft stb.) futárszolgáltató céget, hogy szálítsák neked ki a terméket. Ha kell akkor én is segítek, mert jelenleg mukát keresek.

Ezen felül a termékkört tovább is tudod bővíteni, ha babaételt meg ruházatot is árulész ilyen módon meg játékokat de szerintem mehet egy üzletbe még az állatokkal is ugyanezek. tehát macskakosár, kutyaház ruha, póráz, táp stb.


Mint mondtam, mivel nincs munkám, ezért szívesen segítek minimális pénzért és egy ideig még ingyen is, mert mindenképpen ki akarok törni a szürke mindennapokból.


Az ötletért és segítségért meg persze a válaszért: nincs mit ;)

Ha pedig bevonsz a dologba azért meg kiemelkedően köszi.

2017. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Persze jó ötlet hobbi szinten ha akarsz időt beleölni. Üzletszerűen éhen fogsz halni belőle.


Átfogóan minden féle babás terméket árulni ezerszer jobban megérné! Nekem van is tervben. Még a baba dolgok azok amire nem sajnálják az emberek a pénzt.

2017. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
A webshop csak azért necces, mert nem úgy van hogy kifizetek 100 ezer Ft-ot egy webshopért és jön azon keresztül a sok megrendelés. Hirdetés nélkül nem nézik a webshopot és látogatók nélkül nincs megrendelés.
2017. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!