Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék saját vállalkozást...

Szeretnék saját vállalkozást indítani. Többi lent?

Figyelt kérdés
Van egy kis üzlethelyiség amit kinéztem. A sportsdirectről gondoltam beszerezni a termékeket. Úgy gondolom, hogy lenne rá kereslet. A kérdés csak az lenne, hogy árulhatom az onnan rendelt ruhákat, stb? Elég az onnan érkező számla?

2017. júl. 31. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehhez miért szükséges fizikai bolt? Szerintem bőven elég egy webshop, a másik, hogy ugyanugy kell adóznod utána mint más után. Szerintem azért nem éri meg mert hatalmas a konkurencia a piacon, mind nagy vállalatok, ha nyeregben akarsz maradni alul kell őket igérned, ahhoz viszont nagyon olcsón kell beszerezned a termékeket. A nagy sportkereskedésekben mint Decathlon és társai igy is sok mindent nagyon olcsón adnak. Működhet a dolog, de nagyon jó marketing kell és alacsony árak. Hogy hogy ezt szeretnéd? Nem lenne esetleg egyszerűbb beszerezned és a Vaterán eladnod?
2017. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy kis városba élek. Gondoltam az emberek hamarabb megvásárolnak valamit, ha meg tudják fogni, fep tudják próbálni..+ megrendelésre us tudnék hozni, és persze ibtárulnán is árulnám.
2017. aug. 1. 06:57
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem erre bőven elég egy webshop. Ismertem egy srácot aki a lakásán tárolta a ruhákat meglehet redelni online, de fel lehetett hozzá menni felpróbálni. Azt csinálta, hogy behozta külföldről a márkás ruhákat mint lacoste stb. majd eladta. De azért ebben benne van a bukás lehetősége is ha kis városról van szó, viszont jóval kisebb befektetéssel el lehet inditani más vállalkozást is amivel jól lehet keresni, én is azzal foglalkozom.
2017. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!