Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen könyveket olvasson az,...

Milyen könyveket olvasson az, aki sikeres és gazdag akar lenni?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a világ leggazdagabb, legsikeresebb emberei (pl. Bill Gates, Buffet, stb) rengeteget olvasnak, akár évi 50-60 könyvet is elolvasnak, de állítólag a régi, 19.századi angolszász iparosok is nagyon sokat olvastak.


Milyen könyveket lenne érdemes olvasni első körben? Mert azt gondolom azért, hogy nem ponyvákat meg lányregényeket olvasnak.


Mondjuk szerintetek melyik az az első 10-15 könyv, amivel érdemes kezdeni?



2017. szept. 3. 14:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

"Azt sejtettem, hogy itt értelmes választ ne nagyon várjon az ember..."


Félidióták olvasatában ez azt jelenti hogy "nem kaptam validálást", "nem tetszenek a válaszok mert egyhangúan az ellen mennek amit eddig hittem".

Öcsi, ez nem úgy megy, hogy 15 könyvenként szintet lépsz és 50-es szinten öledbe hullik egy profitáló vállalkozás...

2017. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ja, és ezek az emberek nem azért sikeresek, mert sokat olvasnak, hanem mert intelligens ember egyszerűen szeret olvasni. Számukra az olvasás nem eszköz, hanem maga a cél.
2017. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem kőnek könyveket olvasoljàl, há itten van a gyákorikerdesek
2017. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
12: És te mindről biztosan tudod, hogy nem attól vált egyre intelligensebbé és jobbá, hogy sokat olvasott, hanem fordítva, ugye?
2017. szept. 3. 19:24
 15/18 A kérdező kommentje:
Senki nem ezt írta, öcsi.
2017. szept. 3. 19:25
 16/18 anonim ***** válasza:
25%

Itt pl. van egy jó lista:

[link]

2017. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%
Hallgass Szabó Pétert. xd
2017. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
55%
Tankönyvet.
2017. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!