Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fiatal létemre sokan komolytal...

Fiatal létemre sokan komolytalannak hisznek az üzleti életben, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
21éves férfi vagyok, van egy vállalkozásom, értem is el "nagy" dolgokat, viszont (szerintem a korom miatt) bizonyos emberek, akikkel üzletelnék lenéznek. mit tehetnék, ha fontos lenne esetleg a partnerségük?
2017. okt. 4. 12:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a nettó 85e-es fizudból 1-2 év alatt összespóroltál önerőből 60-100-150m Ft-ot és belevágtál a mezőgazdaságba.


Politikus honatyáink is hasonlóképpen növesztettek milliárdos bankszámlákat, de ők sem árulják el a titkot, hogy "HOGYAN???"

2017. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem áll össze a történet.


21 éves a gyerek. Dolgozhat max 2-3 éve. Nettó 85k-t keresett. A szülők nem segítettek, ő maga építette fel.


50 hektárnyi TERMŐ gyümölcsösről beszélünk!! Ráadásul a tulajdona, hihetőbb lenne, ha bérelné.


A jelenlegi helyzetben a gazdák egymásra jelentkeznek és egymásra licitálnak milliókkal.


De neki a 85 ezres fizujából ez sikerült 21 évesen. Peeeeersze....

2017. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi Értelmes válaszokat!

utolsó! Szerinted csak félrerakosgatott "aprópénzből" lehet csak megvenni valamit? Nem fogok neked magyarázkodni, mert nem érdekel a véleményed.

2017. okt. 5. 07:15
 14/23 A kérdező kommentje:
A kérdésre koncentráljunk, ne a részletekre. Egyéb ötlet?
2017. okt. 5. 07:16
 15/23 A kérdező kommentje:
9es! külön megköszönöm, hogy hozzászóltál (nem rosszindulatból)! A hozzád hasonló emberek motiválnak.
2017. okt. 5. 07:17
 16/23 anonim ***** válasza:
26%

Jajj nemár...

Ha egy fiatal elbulizza a lóvét, cigizik stb. Akkor szarra se való tróger, ha meg kezd magával valami akkor le van nézve, irigykedünk..? Szép gratula..

Nagyon sok irigy semmire kellő a hesszelésre, tvzésre szánt időt melóra fordítaná nem pedig a lustaságra valószìnű nem lehhe oka irigykedni..

Mondom én aki szintén egy 23éves suttyó, az én környezetemben is sok az ilyen semmit érő...

Kérdésedhez a hozzáfűzni valóm, sokat segít a komolyság mint azt előtem is irták, öltözködés, mert ha avval nem a vidéki "taknyos" benyomást kelted már nyert ügyed van

2017. okt. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Most téged is egy buta taknyosnak fog gondolni mindenki, mert benyelted a kamu kérdést :)

Részemről én szimplán naivnak tartalak, ami a tapasztalatlanságod és fiatal korod eredménye.


85e-et keresett, 2 év alatt max. 2 040 000Ft-ot tehetne félre, amiből egy lepusztult gyümölcsös 1 hektárja jön maximum ki.


Abban az esetben, ha másik regről magadat próbáltad fényezni, sajnos nem jártál sikerrel!

2017. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 lcps ***** válasza:
71%

Véleményem szerint, jót tenne egy kommunikációs tanfolyam, legalább az alapok.

Felkészültség, az adott témában, kialakított cél (igény)

Higgadt, viselkedés, csak a lényegre koncentrálás.

(érzelemnek, szimpátiának nincs helye.) Nem kofa stílusban alkudunk. Érvek felsorakoztatása, számtani alátámasztással, esetleg grafikonnal. De sorolhatnám!

Ezek után jöhet a külső,formai megjelenés!

Időpont egyeztetés, időtartam betartása, üzleti ajánlat előterjesztése, hogy a tárgyalás eredményes legyen!


Javaslatom, hogy legalább a neten nézz utána! Esetleg fordulj szakemberhez!

2017. okt. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
17- nem magamat fényezem, nem vagyok rászorulva. A matekod helyénvaló lenne, ha csak félrerakosgattam volna a pénzem. Kis befektetéssel is lehet nagy pénzhez jutni (nem a lottóra gondolok), csak ezt az átlagember nem látja. Érthetetlennek tartom, hogy sok ember miért nem tör ki a középosztályból. Lehet inteligencia nincs meg vagy nem tudom...
2017. okt. 9. 08:45
 20/23 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm az értelmes választ!
2017. okt. 9. 08:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!