Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyit kereshet Budapesti...

Nacui kérdése:

Mennyit kereshet Budapesti távlatban egy műkörömépítő?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pesten szeretnék a későbbiekben dolgozni, és érdekelne mire számíthatok, tudom e fedezni az albérletet ilyesmit.


2017. okt. 28. 13:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Pesten műkörömépítőként megélni, abból albérletet fedezni nem lenne egyszerű. Bár ez a kérdés kicsit más, de itt nagyjából leírtam az első válaszban, hogy dolgoznak a műköröm építők (vállalkozóit ke kell váltani hozzá)


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

2017. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát sajnos ezzel nem lettem okosabb :)
2017. okt. 28. 16:10
 3/16 anonim ***** válasza:

Jó, akkor leírom "érthetőbben":

Nem alkalmazottként dolgozol x fizetésért, hanem helypénzt kell fizetni egy kozmetikai szalonban vagy fodrászatban és Neked kell felépíteni a vendégkört, illetve, ha már van bejáratott vendégsereg, csak a körmös ment el, akkor esetleg "beeshet" pár vendég. Annyit keresel, amennyi vendéged van, illetve a vállalkozói adó, a helypénz és az anyagok megvásárlása után marad.

Vállalkozónak nincs fix fizetése. Ezzel szemben bizton állíthatom, hogy tele van a város műkörmössel.

Ha szereted csinálni és jó vagy benne, akkor évek alatt felépíthetsz egy vendégkört. Megpróbálhatsz házhoz is járni, de ahhoz meg meglehetősen nagy reklámozás kellene, hogy megismerjenek, hívjanak - nem biztos, hogy megéri.

2017. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nővérem csinálja, elég nagy szenvedés, 150-200 jön össze neki jó hónapokban, de elég változó, van amikor csak 80
2017. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ohh de értetlen vagy azt a mindenit... Én ezt mindet értem sőt tanultam is képzeld. De Szolnokon pl egy vállalkozó műkörmös megkeresi átlagosan a 300at, erre vagyok kíváncsi nem arra hogy mit kell fizetni.....
2017. okt. 28. 16:53
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, akkor talán ezzel kellett volna kezdeni, nem zsákbamacskázni! Pl feltehetted volna egyenesen a kérdést, hogy meg tudom-e keresni Pesten ugyanezt vagy még jobban keresnék.


Amúgy meg ha már sértegetésnél tartunk, akkor Te vagy értetlen, mert nem érted meg, hogy nem lehet egy számszerű összeget mondani, mint az alkalmazottaknál - mert a vállalkozóknál változó, forgalomtól függő.


Nyugodtan nézd meg, hány megválaszolatlan kérdés van az Üzlet és pénzügyek rovatban. És ha már itt tartunk, nekem meg a 289 635-ik műkörmös kérdésből van elegem, de nem osztottalak ki, nem írtam, hogy nézd meg a másik sok száz ilyen kérdést, hanem megpróbáltam az alapokat elmondani.

Mivel nem írtad, hogy jelenleg is vállalkozó lennél, ezért tájékoztattalak bővebben. Bocs, legközelebb nem fogom és letojom a kérdésedet.

Mindenesetre azt elérted, hogy már amúgy is tele van a Gyakorival a hócipőm, a kérdezők sértegetéseivel, úgyhogy már igen megszűröm, melyik kérdésre válaszolok és pazarlom a drága időmet, de ezennel betelt a pohár - léptem.

2017. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Legközelebb olvasd el kétszer a kérdést mielőtt válaszolsz. Nem lehet számba kifejteni? Ne haragudj átlag fizetést kérdeztem. Tudod mit jelent az átlag? Ezek szerint nem.
2017. okt. 28. 18:23
 8/16 anonim ***** válasza:
A körmös ingyen van (vonalzóval adva).
2017. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"nővérem csinálja, elég nagy szenvedés, 150-200 jön össze neki jó hónapokban, de elég változó, van amikor csak 80"


Vegyük a 200-at és a 80-at, ennek átlaga 140 ezer ft.

Abban a hónapban, amikor csak 80 ezer ft kereseted lesz, kisegít Téged pl. egy 100 ezer +rezsis albérletben, hogy 140 ezer az átlag?

2017. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ja, és nem kérdeztél átlagot:D


"Mennyit kereshet Budapesti távlatban..."

Azt is megválaszoltam, hogy albérletet nehéz lenne fenntartani belőle - szóval le lehet venni a nagy mellényt :D

2017. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!