Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az Forever Living Product...

Az Forever Living Product (FLP) termékek értékesítéséből tényleg gyorsan meg lehet gazdagodni? Csinálja valaki? Hogy működik ez?

Figyelt kérdés

2018. márc. 14. 15:38
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

De meglehet közelíteni ezt másik oldalról is..

Az FLP kiegészítő ellékelet szerint a forgamazói jutalék ezek voltak 201-2017-ben


Forgalmazói jutalékok

2016 3 217 223

2017 3 145 659


eleve csökkenő tendenciát mutat :-)


de ezen felül, ha téynként kezeljük, hogy a te tény adataid ami "megdönthetetlen" 1 millió6hó, az azt jelenti, hogy egy évben 1 forgalmazónak 12 millió jutalékot kellett volna kifizetnie a cégnek.


Ha Ezt felszorzom 900-al mint általad tényként kezel adat. Akkor csak az új tagoknak kellett volna kifizetnie 1 milliárd feletti összeget erre, az egész


Szlovénia 2 782 398

Horvátország 484 252

Szerbia 104 629

Albánia 78 087

Bosznia-Herczegovina 39 700

Montenegró 37 217

Egyéb EU-n belüli országok 36 468

Koszovó 0


( Ami ugye eleve nem egy egszerű helyzete a cégnek:

2.5. Tájékoztató jellegű kiegészítések

Nemzeti Adó- és Vámhivatali vizsgálatok

A Társaságnak az Adóhivatal felé lejárt tartozása nincs.

A NAV KAIG által 2013.07.22 dátummal megkezdett minden adónemre kiterjedő átfogó adóvizsgálata,

mely a 2009., 2010., 2011. éveket érintette, 2015. június 5-én lezárult.

A II. fokú jogerős határozatban 2015. évben a Társaságra 338.668 ezer forint büntetést szabtak ki, ami megfizetésre került 2017 januárjáig.

Egyéb adónemekben 2.327 eFt adójóváírást állapítottak meg)


Exporton felül a 3 millárdból, beleértve Berkicsék és egyéb nem havi 1 milliós első éves kezdőket is...


Ez kb olyan hihető, mint az, hogy hetente nyerik meg a lottó 5-öst.

2019. ápr. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
61%
Elvi lehetőség van rá, de a gyakorlatban nem működik..
2019. ápr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%

Továbbra is érthetetlen, honnan veszed a 900-at.


Jól láthatóan sem a számokat nem ismered, sem az olvasás-értelmezés nem megy, de minden témában osztod az észt :D :D :D


Fingod sincs az MLM-ről, az FLP-ról még annyira sem, de azért "jól megszakérted" a témát :D :D :D


Menj inkább el utcaseprőnek, ahhoz nem kell sem a számokat, sem a betűket ismerni!

2019. ápr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
61%
Az nem hoz "passzívan annyit", mint a jelenlegi üzleteim, inkább kihagynám.. mint az flp-t is sokadszorra is,ahol ilyen jellemű emberekkel kellene körülvennem magam. 10 év alatt mit sem változott ez a helyzet, pedig pár évente megtalálnak ezzel is. :-)
2019. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha érdekel egy őszinte és tárgyilagos vélemény, akkor kérdezz nyugodtan. 1 éve nézegettem én is a posztjaikat stb. és gondolkodtam, hogy belevágjak-e. Majd úgy döntöttem kipróbálom, adok neki egy esélyt meg magamnak is. Én abból indultam ki, hogy eleve a közösségi média egy nagy érték, tehát ha mégsem foglalkozok majd vele tovább, akkor is az Én márka építés jól jön, később bármilyen más saját terméket, vagy szolgáltatást könnyebb lesz eljuttatnom a közönséghez, ha van egy kiépített kör már.

Meg a marketingterv igazából vonzó, a csopiban pedig rengeteg videó van, hogy aki komolyan csinálja 1-1,5 éven belül eléri a havi 500.000 Ft-s szintet. Nekem a passzív jövedelem forrás a célom ezért indultam.

Szerintem ha hiszel magadban és követed amit mondanak, akkor sikerül. De kell hozzá pár hónap, gondolom ez egyértelmű.

Bár nem tudom, én úgy voltam vele, hogy ha csak 1,5 év múlva is érem el, de mellékesben keresek stabilan 500.000 Ft-t azért az nem semmi.


Szóval ha bármi kérdésed van, írj, mert nekem is sokat segítettek az őszinte és releváns vélemények.

Üdv.

2021. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!