Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Webshopot szeretnék indítani,...

Webshopot szeretnék indítani, és EV helyett cégként üzemelnék. Van bármilyen támogatás, pályázat amit megpályázhatnék?

Figyelt kérdés
Már üzemelek kicsiben katásként, de úgy gondolom hogy kinőttem, szeretnék továbblépni, illetve szeretnék 1-2 gépet is venni 5-600 ezer forint értékben. Pl ha kft lenne, akkor is az alaptőke elég problémás lenne. Tudtok valamit, amivel élhetnék, és támogatást szerezhetnék?

2018. okt. 2. 09:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem olyan gép kéne, hanem amivel a jeleleg is terjesztett terméket meg tudom csinálni. Most úgy gyártatom, de szeretném a későbbiekben egy részét én csinálni, és ehhez kellene 5-600 ezres gép, meg 2-300-esek is.
2018. okt. 2. 13:46
 12/12 A kérdező kommentje:
Ha nem katás EV vagyok, akkor milyen feltételek vonatkoznak rám, illetve milyen adókat kellene fizetnem? Van felső határa a bevételnek?
2018. okt. 2. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!