Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy lehet támogatót szerezni?

Hogy lehet támogatót szerezni?

Figyelt kérdés

Olyan dologról lenne szó, hogy én nagyon benne vagyok ezekben a zenei dolgokban, de pénzem nincs, csak kapcsolataim.

Most megtaláltam életem egyik legjobb szintetizátorát, amiért nagyon sok mindenre képes lennék, hogy megszerezzem.

Szerintetek hogy tudok támogatót találni, aki ki tudná fizetni a szintit az eladónak? Nem drága, csak 120.000 Forint, és lenne egy tökéletes szintetizátorom, amivel el tudnám játszani, álmaim zenéjét. Biztos van ilyen, hiszen annyian vannak akiket támogatnak, menedzserelnek hogy valami megoldásnak biztosan lennie kell. Profi hangszer és régi álmom valósulna meg. Valahogyan biztosan meghálálnám.



2019. márc. 1. 02:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%
Ember! 120000 forintról beszélünk. Bármilyen munkával megkeresed rá a pénzt 1 hónap alatt. Bármilyennel! Ha látnám, hogy te vagy a legjobb zongorista a világon, akkor sem adnék 120000 forintot, mert ennyit tudjál már összeszedni...
2019. márc. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
60%

Maga a szerződés megkötése, kapcsolat felvétele, felmérni az üzleti hasznot. Már az kerül 250eFt-ba és még nem tartunk a szintetizátornál.

És ha te szabadulni szeretnél a szintetizátor okozta kötöttségedből. Minimum 500e Ft profitot kell, hogy termelj a támogatódnak. Hogy a rád fordított figyelem megtérüljön.

2019. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"Most megtaláltam életem egyik legjobb szintetizátorát, amiért nagyon sok mindenre képes lennék, hogy megszerezzem."


Munkáról hallottál már?

2019. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!