Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 18 éves fiú vagyok, hogy...

18 éves fiú vagyok, hogy tudnék támogatót szerezni? Egy céget vagy vállalkozót, aki biztosítaná a pénzt a táplálékkiegészítőkhöz?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 08:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ahhoz, hogy valaki támogasson, meg kellene nyerned néhány versenyt, hogy bizonyíts. Senki nem fog Izmos Pistikének pénzt adni, ha még nem ért el semmit.
2014. máj. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
heh, jót nevettem :)
2014. máj. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvasd el kérdező, aztán gondolkozz el a dolgokon:

[link]

2014. máj. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
esetleg ha egy homokos vállalkozót találnál... bizonyos szolgáltatásokért cserébe nyilván megvenne neked mindent xD
2014. máj. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Állítólag ha egy vállalkozó támogat egy sprotolót, akkor azt az összeget levonják az adójából. Nem így van? S ha így van, akkor mivel neki teljesen mindegy, hogy az államnak adja-e oda vagy egy sportolót támogat, csak a jóindulatán múlik, nem?
2014. máj. 18. 08:51
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert akkor is olyannak adja inkább a lóvét, aki elért már valamit. Annak van reklámértéke. Szóval ne álmodozz kisgyerek!
2014. máj. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
szexpartner-kereső oldalon próbálkozz, ott találhatsz egy gazdag támogatót :D így nem lesz gondod a mindennapi betevőre :D
2014. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 *Glissade* ***** válasza:

Ne gyökérkedjetek már vele! Azért mert titeket nem támogat senki, attól még mást támogathatnak!

Pontosan az ilyenek miatt tart ma ott a világ, ahol tart. Több millió gyerek éhezik más meg duskál a pénzben és azt sem tudja mire költse.


Kérdező az emnerek nagytöbbsége inkább az éhezőket, árva állatokat, a természet megmentését támogatja.

Nem egy testépítő jelölt tápkiegét, de akár az is esélyes lenne, ha van olyan dolog amit tudsz adni cserébe;)

2014. máj. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Hát öcsém el kell keserítselek, de egy álomvilágban élsz.

Ilyen egyszerűen nincs. Azért igen is kő keményen meg kell dolgozni hogy eredményt érj el méghozzá saját pénzből vásárolt termékekkel. Ha ezzel elérsz egy szintet, és el tudsz menni versenyre, és esetlegesen meg is nyered vagy legalább előkelő helyezést érsz el, na akkor van esélyed szponzort/támogatót találni. Lényeg a lényeg, ez nem úgy működik hogy hopp kitalálom hogy most testépítő leszek, írok egy levelet a Scitec-nek, és mindig meglesz a proteinem...:D

2014. máj. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 *Glissade* ***** válasza:

Szerintem próbáld meg. De én a helyedben inkább megtermelném magamnak a megfelelő fehérje mennyiséget, önellátásban.

Mert ameddig képes vagy szilárd kajából bevinni a megfelelő tápanyag mennyiséget, addig valójában nincs is szükséged rájuk.

Csak marketing áldozat vagy!

2014. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!