Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék egy egyéni vállalkoz...

Debremart kérdése:

Szeretnék egy egyéni vállalkozást csinálni ami áruszállítással foglalkozik megéri?

Figyelt kérdés

Jelenleg áruszállítással foglalkozom vidékre

3,5t-ás kisteherautóval alkalmazottkéntt egy egyéni vállalkozónak aki alvállalkozó egy cégnél. A kérdésem, hogy ha ugyanígy megcsinálnám az egyéni vállalkozóit, és vennék egy saját teherautót, és én is alvállalkozóként szállítanék jobban megérné? Jelenleg 10000Ft-ot kapok egy napra.



2019. máj. 1. 12:54
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Honnan lesz ügyfeled? Ki fogja a fuvarokat szervezni, adminisztrációt csinálni, árakat kalkulálni, árajánlatot írni?
2019. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
69%

10: Ne kavarjál már. Akkor kérhet kötbért, ha ez benne van a szerződésben!

Az kettejükön múlik, hogy milyen szerződést kötnek a szállításra.

2019. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy efoba alkalmazott egy alvállalkozónál , mert annyira megéri... 😂😂😂


Előbb ezeket a helyzeteket lásd át, ha vállalkozni akarsz.

2019. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

"Igen tudom, azért vagyok vállalkozó, nem pedig alkalmazott"


Ilyenkor verik a fejüket a falba a cégek munkaviszonyos ügyvezető tulajdonosai szerintem 😊

2019. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

10-es. Ugyanennél a cégnél szeretnék alvállalkozni akinek jelenleg dolgozom, itt csak alvállalkozókkal szállíttatnak, nemfog a cégnek kára adódni ha lerobban az autó mert mindig úgy intézik a fuvarokat hogy mindig 1-2 autóra nem adnak munkát, nem vállalnak annyi megrendelést direkt. Szóval fuvar az lesz, hiszen eléggé jóba vagyok az ottaniakkal csak direkt nem merek így rákérdezni nehogy a főnököm fülébe jusson, hogy már nemfogok sokáig maradni és hamarabb keressen helyettem mást.

11, direkt ezért akarok alvállalkozó lenni, hogy ezekkel ne nekem kelljen foglalkozni.

13, ezt nem igazán értem

2019. máj. 1. 14:41
 16/48 anonim ***** válasza:
25%

14: Munkaviszonyos ügyvezető vagyok a saját Kft-mben igen. Ettől még szerintem vállalkozó vagyok, ha nem tévedek.

De ezzel most mit szerettél volna mondani?

2019. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
54%

Tehát a céged ALKALMAZÀSÀBAN állsz.

Ilyen alapon visszatetsző dolog az alkalmazotti hivatkozás.

2019. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
54%
Majd megérted, de addig ne vállalkozz, mert sok lesz a tanulópénz es a terved amit írtál igy eléggé messze van a realitástól.
2019. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:

"Ugyanennél a cégnél szeretnék alvállalkozni akinek jelenleg dolgozom, ... Szóval fuvar az lesz, hiszen eléggé jóba vagyok az ottaniakkal csak direkt nem merek így rákérdezni nehogy a főnököm fülébe jusson,"


Szóval a jelenlegi főnöködnek "alá akarsz tenni", a konkurrenciája akarsz lenni, ugyanannál a cégnél...

Hűűű, ez egyre melegebb... Ne csodálkozz, ha majd hamar "lerobban" a teherautód, esetleg minden nap kilukadnak majd a gumijai, stb. Tudod, elég bosszúállóak tudnak ám lenni az emberek - főleg, ha a versenytársukról van szó.

2019. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

17: Nem kicsit vagy zavaros.

Vagy sok volt a május 1-ei sör?

2019. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!