Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 80 millió forint árbevétel...

80 millió forint árbevétel soknak számít?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek van egy kft-je, és szereti magát úgy előadni, mint ha nagyon gazdag lenne. Én inkább úgy látom, hogy jól él de a gazdagságtól messze van.

Más bevétele nincs, csak a cégét viszi. Villanyszereléssel foglalkoznak és a tavalyi évben felfelé kerekítve 80 milliós árbevételük volt. Ez soknak számít hasonló tevékenységű cégek között?



2019. jún. 6. 13:21
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
18: senki nem fenyegetőzött a családoddal, ne állíts valótlanságot. Többieknek köszönöm a választ.
2019. jún. 7. 10:47
 22/25 anonim ***** válasza:
Honnan tudjátok hogy a kérdező ír privátot?
2019. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 xswerdy ***** válasza:
az árbevétel és az anyagjellegű ráfordítás aránya inkább egy kereskedő cégre jellemző, villanyszerelési termékeknél még reális is lenne a 20% árrés. De aki villanyszerelő kivitelezéssel foglalkozik, annak max a bevétel fele az anyag. Szóval valóban az lehet, hogy a munkák legalább feléről nem adnak számlát, de az azokhoz kapcsolódó anyagbeszerzést is elszámolják.
2019. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
én irtam privátot annak az ördögfajzatnak
2019. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Fejlemények? Kitalált már valami kamu cégnevet a srác?
2019. jún. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!