Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szabadúszó programozó szeretné...

Szabadúszó programozó szeretnék lenni, kell hozzá valamilyen fontos papír?

Figyelt kérdés
2019. jún. 29. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Papír nem, referencia meg könyvelő.
2019. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hová és miért tűnt el a válaszom?
2019. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

Középiskolából ballagtam, sikeresen érettségiztem, maradok ötödévre rendszergazdai képzésen, aztán megyek tovább tanulni. Szerintem nem probléma, hogyha szeretnék foglalkozni programozással is a tanulás mellett. Azért, mert valaki ért valamihez, amihez te feltehetőleg nem, még nem kell lenéző parasztnak lenned.


#2 referencia bárki lehet, akinek programoztam már valamit? Lehet az egy ismeretlen ember, egy barát vagy akár távoli rokon is?


#3 nem tudom mit írtál, és nem tudom hová tűnt :D

2019. jún. 30. 00:40
 4/8 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Nem. A referencia egy (inkább több) munka, amit fel tudsz mutatni. Az nem elég, hogy anyuci azt mondja, ügyes vagy.
2019. jún. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, én speciel arra gondoltam, hogy pl volt infó tanárommal együtt csináltuk az iskola belső hálózatát, ő kötögetett, én programoztam (mint a suli oldala, adatbázisok, stb), vagy arra, hogy van egy pszichológus ismerősöm aki magánvállalkozásba kezdett és neki is én csináltam emg a weboldalát, ugyan így egy adatbázissal, bloggal, stb..
2019. jún. 30. 10:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Kevés lesz az. Menjen el egy céghez. Szabaduszóként sok dologhoz kell érteni. Plusz olyan dolgokat is kell tudni, amit a suliban nem tanítottak.

Pl. hálozatoknál sokan Cisco-s dolgokat használnak, és ha jól tudom az full java.

2019. jún. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy jött össze a Cisco meg a Java...
2019. júl. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
T-home-nál az összes box Cisco márkájú, a rendszer, ami rajta van, illetve a mi egyben tartja az java.
2019. júl. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!