Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan 37 hetes vagy...

Van itt olyan 37 hetes vagy akörüli kismama, akivel megoszthatnánk egymás tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Nagyon szivesen leveleznék olyan utolsó hónapban levő kismamákkal, akik szívesen megosztanák velem terhességük utolsó szakaszát. Ha írtok a végén írjatok nevet is: Beatrix
2010. jún. 26. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/116 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi, hogy nektek van-e már bármi előjele a szülésnek, mert nekem abszolút semmi, se jóslók, nyitva is még csak pár napja vagyok 1 ujjnyira. Pedig már nagyon szeretnék szülni, mert a hátam viszont nagyon fáj nem bírja a nagy pocimat, sehogyan sem kényelmes már feküdni, aludni is csak pár órát tudok. És nagyon kíváncsi vagyok már a kis hercegnőmre.
2010. jún. 26. 17:19
 2/116 anonim ***** válasza:

Szia én 36+3 vagyok, a 24 héttöl nyitva, most utoljára 3111 voltam szerdán, a babámat 2300 gr-ra becsülték. igazuábol jol vagyok, csak ez az itthon lét.. nehezn sétálok nem indulok egyedül el sehova. eddig 18 kg-t hiztam, és naponta 6 keményedésem van kb. ma elöször volt kicsi mensis fájdalom, görcs, amugy semmi extra. minden házimunkát egyedül végzek, nem dagad a lábam meg ilyenek.

Zsuzsi

2010. jún. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/116 A kérdező kommentje:

Szia Zsuzsi!

Akkor hasonló cipőben vagyunk, nekem 2100-as a méhszájam, 2380kg-ra becsülik a babát, és én is 18 kg-ot híztam eddig. Nekem kb egy hete kezdődött a vizesedés, nem olyan durván, de a cipőimen érzem, meg az arcomon is látszik kicsit. Nekem még semmi mensis görcs:( Neked fiad vagy lányod lesz?

Te is várod már a szülést?

2010. jún. 26. 17:36
 4/116 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 37+4 hetes vagyok. 19 kg-ot híztam a 29. hétig, azóta semmit. A mai nap kivételével jól éreztem magam, csak abban a nagy melegen dagadt a lábam egy kicsit. Éjjelenként csak pár órákat alszom, de nekem elég. Teljesen zárt vagyok, semmi jele a közelgő szülésnek. Szívesen túl lennék rajta, megmondom őszintén rettegek a fájdalomtól. Kislányt várunk, a nevében nem vagyunk még biztosak. Nagyon tetszik az Aletta, Flóra, Csillag, Nadin. Eddig nagyon sokat mozgott a picim, sokszor már a fájdalom küszöbét súrolta:) De ma valahogy nem nagyon akar mocorogni. Délelőtt éreztem egy pár pillanatra, azóta csak egy kis remegés volt, ami roppant módon szokatlan tőle. Lehet hogy be kéne mennem a kórházba?
2010. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/116 anonim ***** válasza:
Kata voltam.
2010. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/116 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Én még csak betöltött 35 hetes leszek holnap de azért írok :)

Kedden megyek dokihoz akkor néz súlyt, méhszájat, stb., egyelőre minden tök jó azt leszíámítva hogy egy hete nem túl jó a gyomrom, ha már pár héttel később lenne biztos lennék abban hogy hamarosan szülök mert azt mondják ez is lehet a jele :)

Kisfiam lesz, szerencsére a vizesedés elkerül, illetve kicsit megdagadtak a lábaim amikor volt a 35 fokos hét, de ebben a hűs időben minden oké :)

Néha feszül a hasam és a bőröm de amikor a baba megmozdul kissé akkor enyhül a dolog.

Apás szülést tervezünk, mindenki várja már a kissrácot, kész a babaszoba :)

Hol fogtok szülni?

Anett

2010. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/116 anonim ***** válasza:

Ja azt kihagytam hogy 12,5 kg plusznál járok, és az alvás nekem is borzasztó :( Reggel úgy érzem magam mint akit összevertek :)

Anett

2010. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/116 anonim ***** válasza:

Kata,


MI ma délben már majdnam indultunk mert én sem éreztem őt bármi csináltam, de pont amikor már pityeregtem és kezdtem volna öltözni meg férjem is hogy indulunk, megmoccant és azóta is óránként "bejelentkezik" :)

Szerintem ma nem bírják azt az esős fura időt :)

2010. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/116 anonim ***** válasza:

De nálunk egész nap süt a nap...Ja és megy a hasam, aminek végül is örülök, mert eddig csak szenvedtem a székrekedés miatt. Most ittam egy korty kávét mert attól mindig beindul. Figyelem, és ha ez sem hat akkor megnézetem a picim. Csak olyan buták nálunk a kórházba, főleg ha hétvégén zavarjuk őket. De nem fog érdekelni.

Kata

2010. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/116 anonim ***** válasza:

A kávétól nekem is elkezdi a mocorgást :) Akkor biztos akkor a napsütéstől alszik egy nagyot.

Egyébként a kórházban sokszor hülyék ilyenkor, sok ott dolgozó nem fogja fel mit jelent ilyenkor izgulni, de a fő hogy inkább menjen be feleslegesen az ember mint hogy ne menjen ha kell.

Remélem sikerül felkelteni őt hogy megnyugodj! :)

Anett

2010. jún. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!