Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan 37 hetes vagy...

Van itt olyan 37 hetes vagy akörüli kismama, akivel megoszthatnánk egymás tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Nagyon szivesen leveleznék olyan utolsó hónapban levő kismamákkal, akik szívesen megosztanák velem terhességük utolsó szakaszát. Ha írtok a végén írjatok nevet is: Beatrix
2010. jún. 26. 17:09
 61/116 anonim ***** válasza:

Zsuzsi, ezt mintha én írtam volna, ugyanezeket érzem. :-)

Megmértem az előbb a vérnyomásomat, 85/53 volt, a pulzusom meg az egekben. És nekem is hányingerem van.

Szilvi

2010. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/116 anonim ***** válasza:
Szilvi most kicsit jobban vagyok, aludtam és lehet front se jön, ugyanolyan meleg van mint tegnap, de nagyon kába vagyok.. hasmenésem is volt de elmulott.
2010. júl. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/116 A kérdező kommentje:
Én ma egész jól vagyok, bár fülledt idő van, de lefoglalt, hogy egy barátomnak szülinja van és estére baráti összejövetel van nálunk, úgy hogy eddig a konyhában sütöttem. Most bejöttem, mert nagyon bedagadt a lábam. A babám egész nap nagyon mocorog. Várom már nagyon a holnapot a lehűlés miatt is, meg azért is hátha hoz valamit a hidegfront:)
2010. júl. 5. 17:03
 64/116 A kérdező kommentje:
Lányok nagyon csendben vagytok, csak nem elmentetek szülni? Én vagyok az egyetlen aki még egyben van? Hogy hatott rátok a tegnapi hidegfront? Én egész nap keményedtem, kb fél óránként. A babám pedig egész nap mocorgott.
2010. júl. 7. 08:55
 65/116 anonim ***** válasza:

Szia!

Még én is egyben, de szerintem már nem sokáig. :-)

Az éjszaka olyan fájásaim voltak, hogy aludni már nem tudtam tőlük. És mintha egy darab nyákdugó is távozott volna. A derekam majd' leszakad, és még most is görcsölgetek.

Ma kétszer is csináltak nst-t. Egyszer a védőnőnél, egyszer meg a kórházban, mert fájásokat mutatott a gép, de még hazaengedtek. Holnap viszont megint mennem kell nst-re. A méhszájam nem nyílt tovább, ugyanúgy 2111-es, de a baba feje már teljesen beékelődött. Egyébként minden rendben. Csak már lennék túl rajta! :-)))

Szilvi

2010. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/116 anonim ***** válasza:

sziasztok,


úgy látszik a hidegfront senkit sem kímélt :)

éjjel nekem meleg fürdőt kellett vennem hogy kiderüljön jóslók-e vagy igaziak majd' leszakadt a hátam, és 5 percenként görcsöltem. Szóval beültem a kád vízbe, 30 perc utn elmúltak de ma megint hányingerem van, meg szúrkálásaim.

Kíváncsi vagyok mi lesz ha visszajön a meleg :)

Anett

2010. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/116 anonim ***** válasza:

Sziasztok Szilvi, Anett akkor ti nem sokára szültök:)

én voltam ma dokinál, ma kezdem a 38 hetet, 3111 még mindig a méhszájam de azt mondta puhiul, érzi a baba fejét, bármikor szülhetek, de sztem a héten nem, legalábbis még nem akarok, de már nagyon izgi:) drukkolok nektek, irjatok mi van. Beatrix te hogy vagy?

2010. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/116 A kérdező kommentje:
Ma teljesen jól vagyok, már sétáltam is egy nagyot délelőtt, meg főztem is és ma nincsenek keményedések, mint tegnap. Jó hogy nincs olyan nagy meleg, végre nem kell a ventillátor:) A babám sem mozog annyit mint tegnap. Tegnap éjfélkor is még ébren volt és kapálózott. Kezdek belefáradni ebbe a várakozásba, meg abba, hogy minden nap úgy kelek fel, na talkán ma szülünk. Most már úgy vagyok vele, ha ennyire jól érzi magát ott bent akkor maradjon még, majd úgyis eljön az ideje. Már nem gondolok rá görcsösen annyira. Tegnap végignéztem a Kandász Andrea féle szülőszoba műsorokat, abból próbálok tanulni, mi a helyes légzés, nyomás meg ilyenek. Durva lesz a szülés az tuti, de mikor megszülettek a babák mindegyiket megsirattam, mikor az anya mellére tették:) Tuti én is sírni fogok:)
2010. júl. 7. 16:40
 69/116 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, az én kislányom már 10 hónapos, ezért remélem nem haragszotok meg rám, hogy belekotyogok, de annyira meghatódtam attól, hogy itt mennyire egymásra találtatok, és olyan jól esett visszaidézni a tavalyi nyarat, a terhességem utolsó heteinek "kínlódását" és izgalmait, hogy muszáj írnom Nektek.

Én 38+4 hétre szültem, a kislányomat egy hidegfront "hozta meg", de nagyon örültem a 10 nap ajándéknak, mert már nagyon nehéz volt a vége a dög melegben.

Most nagyon gondolok Rátok, vajon ez a mostani front előcsalogatja-e valaki babáját.

Szívből kívánok Mindannyiótoknak nagyon könnyű utolsó napokat, és persze annál is könnyebb szülést, és köszönöm Nektek, hogy végigolvashattam e szívmelengető beszélgetést ismeretlenül is, így gondolok Rátok szeretettel, minden jót! Hajni

Írjatok feltétlen, ha az Isten a világra teremti a csöppségeket! :)

2010. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/116 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Gratulálok a kislányodhoz és örülök, ha szép emlékeket ébresztettünk benned, nosztalgiázásra adtunk okot! Egyszer majd mi is így olvassunk vissza. :-)


Az én csöppöm közben vagy visszavonulót fújt, vagy én nem tudom, de tegnap este már csak könnyebb fájásaim és keményedéseim voltak. Ma megint megyek az nst-re, kíváncsi leszek.

Szilvi

2010. júl. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!