Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan 37 hetes vagy...

Van itt olyan 37 hetes vagy akörüli kismama, akivel megoszthatnánk egymás tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Nagyon szivesen leveleznék olyan utolsó hónapban levő kismamákkal, akik szívesen megosztanák velem terhességük utolsó szakaszát. Ha írtok a végén írjatok nevet is: Beatrix
2010. jún. 26. 17:09
 81/116 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 39+5 hetes vagyok, már alig bírom kivárni a nagy találkozást. Három hete vannak folyamatos jósló fájásaim. Már három alkalommal hittem azt, hogy na most már mehetünk, de sajna mindig abba maradtak a fájások 2-3 óra alatt. Már egy hete 1111 az értékem. Iszonyatosan be van dagadva már mindenem és semmi nem segít. Hétfőn voltam UHn és 4095g becsülték az én nagy fiamat. Két napja ment el a nyákdugóm két részletben. Amúgy nekem teljesen átlátszó volt és olyan nyákos nagy darab volt. Boldog várakozást Nektek! Üdv: Niki

2010. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/116 anonim ***** válasza:

Szia!

Olyan jó volt végigolvasni.Imádtam terhes lenni és a szülésről is csak jó emlékeim vannak szupergyorsan 1,5 óra alatt született meg a kislányom ,aki mostmár 6 hónapos nagylány.

Mindenkinek szép és könnyű szülést kívánok!

Zsuzsa

2010. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/116 anonim ***** válasza:

Köszi, aranyosak vagytok. Nem sokkal másabb, vagyis talán csak annyiban más kicsit az ikerterhesség nekem, hogy néha olyan mintha egy hét alatt kettő tellne el, pl a pocim növekedése gyorsabb ugye. Bár most sem túl nagy, kb most olyan, mint mikor a lányomat mentem szülni 38+3 hetesen. Most már nem olyan egyértelmű számomra, hogy mikor melyik mozog, az elején könnyebb volt megállapítani. Már kitöltik a pocakom nagyon, 8 kg-ot híztam eddig (lányommal 10-et), a fiúk 28 hetesen mindketten 1 kg körül voltak, kb mint a lányom ugyanennyi idősen, vagyis hozzá képest nincsenek lemaradva hála Isten. Két hét múlva megyek uh-ra, remélem ott is minden ok lesz. Nevüket a lányom eldöntötte, ismerünk egy csomó fiút, így fiúneveket is tud sokat, és kiválasztott kettőt, amitől nem tágít, így Bence és Bálint lesznek. Már a két szekrényt is elosztotta közöttük, és soha nem téveszti el, sőt a pocakomat mutatja, és mindig a jobb oldali a Bence, a bal a Bálint. Beleszólásunk apával így már nem nagyon van. :-) Persze nagyrészt azért is,mert nekünk is tetszik ez a két név, és a vezetéknév is B betűs, jól is hangzanak.

Nem lesz egyszerű az tuti, nálunk nagy meglepetés volt, mert sehol a családban nincs iker, már ameddig vissza tudunk emlékezni a szülökkel.

A nyákdugó témához annyit írnék, hogy én nem láttam az enyémet a lányommal, így nem tudom hogy néz ki. Azt hiszem a szülőágyon mehetett el, mert előbb nem találkoztam vele. :-) Vagyis nem feltétlen kell elmennie a szülés előtti napokban, már nekem is 2111 volt az értékem egy héttel a szülés előtt is, mégsem távozott, fájásokkal indult (rögtön 2 percesekkel), és 4 óra alatt meglett a lányom.

Anita

2010. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/116 anonim ***** válasza:

Sziasztok azt hiszem nekem ma kezdett el menni a nyákdugom, kicsit rozsaszines valami, olyan tojás fehérjés cucc mint peteéréskor, csak rozsaszin. ez a nyákdugo??? nyugtassatok meg..

Zsuzsi

2010. júl. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/116 anonim ***** válasza:

Szia Zsuzsi,


Igen ez valószínűleg az lesz mindenhol azt olvasom hogy rózsaszínes nyúlós cuccnak kell lennie, szóval már célegyenes :))))

Nagyon drukkolok :)

Anett

2010. júl. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/116 anonim ***** válasza:

Sziasztok nekem tuti nyákdugo mert most is van két darab fél cm-s valami nyulos.. de fájás nincs.

Zsuzsi

2010. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/116 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem még nincs, de egész nap nagyon keményedik a hasam és ma regel azt mondta a dokim hogy kevés nagyon a magzatvizem már és hogy szerinte nem húzzuk ki a terhesség végéig....szegény babának nincs sok helye már.... azt mondta hogy ilyenkor általában előbb indul meg a szülés.

Anett

2010. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/116 anonim ***** válasza:

Huu Anett akkor lehet már izgulni, de honnan tudja a dokid hogy kevés a vize? téged még megnéztek uh-n?: engem csak 36 hetesen, nálunk nincs több uh..

amugy nekem tutira a dugo ment el, mert most kipottyant egy kb 5 cm-s véres barnás valami.. de nincs amugy semmi bajom. Zsuzsi

2010. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/116 anonim ***** válasza:

Ma reggel kellett mennem 37 hetesen nekem is szerintem utoljára uh-ra, és azon keresztül látta hogy kevés, meg meg is nyomkodta finoman a hasam és akkor is mondta hogy hát ez a terhesség már nem megy végig :) Kicsit parázok mert szegény babámnak nehogy ne legyen helye de azt mondta a doki mikor megkérdeztem hogy a természet okos és be fog indulni a szülés ha valóban elfogy a helye Levinek :)


Nálad már pláne nincs messze, a nyákdugót gondolom öröm volt "elveszíteni" :) Hát ezek már olyan izgalmas napok :)))))

2010. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/116 anonim ***** válasza:
Szia akkor izgulhatunk hogy melyikünk Levikéje születik meg hamarabb. én ma vagyok 38+2. te hol fogsz szülni? Én Kaposváron
2010. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!