Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan 37 hetes vagy...

Van itt olyan 37 hetes vagy akörüli kismama, akivel megoszthatnánk egymás tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Nagyon szivesen leveleznék olyan utolsó hónapban levő kismamákkal, akik szívesen megosztanák velem terhességük utolsó szakaszát. Ha írtok a végén írjatok nevet is: Beatrix
2010. jún. 26. 17:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/116 anonim ***** válasza:

Szia, Zsuzsi!

Akkor lehet, hogy tényleg találkozunk a szülőszobában? :-)

Én már vagy fél órája elég rendesen görcsölök...

Szilvi

2010. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/116 A kérdező kommentje:
Hogy vagy Szilvi? Vannak még görcsök? Rendszeresek vagy csak joslók? Tegnap megpróbáltuk szerelmeskedéssel előcsalogatni a babánkat,de semmi. Úgy látszik az én kis hercegnőm még jól érzi magát, és várat magára. Tegnap este 11-kor mikor apa hazajött (sajnos a vendéglátásba dolgozik és reggel elmegy és csak este vagy éjjel jön haza) neki sikerült megnyugtatni a bébinket. Komolyan mondom, mintha tudná, hogy őt várjuk haza, mindig nyugtalan és mikor hazajön megsimogatja, játszik vele picit és utána elalszik a babánk. Hihetetlen, de jó érzés:)
2010. jún. 29. 10:56
 43/116 anonim ***** válasza:

A görcsök kicsit csitultak, de még enyhén vannak. Rendszer semmiképpen nincs bennük, viszont ahogy lépek, egyfolytában olyan érzésem van, mintha a kisasszony ki akarna csusszanni. Nagyon fura. Olyan lent van, vagy én nem is tudom. Holnap megyek NST-re, kíváncsi leszek mit mondanak.

Szilvi

2010. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/116 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ma voltam nst-n, ott minden rendben. Viszont a méhszájam 2111-es lett, épp egy hete még teljesen zárt volt.

Azt mondta a doki, hogy most már bármikor szülhetek.

Ti hogy vagytok?

Szilvi

2010. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/116 anonim ***** válasza:

szia Szilvi, jaj de jó neked, mármint hogy már itt tartasz, minden jót és eészséáhet nektek :)))

Ln is tegnap voltam, mg teljesen zárt vagyok de megrövidült a méhnyak, bár még csak 36 hetesek vagyunk :) A baba 2800 gramm :)

Anett

2010. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/116 anonim ***** válasza:

Szia, Anett!

Már csak egy hét, és már a te babád sem lenne koraszülött. Persze maradjon csak még bent, de ez azért már megnyugtató nem? :) És nagyon szép súlya van.

Hogy vagytok, hogy bírjátok ezt a nagy meleget, kismamik?

Szilvi

2010. júl. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/116 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A meleg az borzalmas és ez lesz még egy hétig tuti, aztán meg ki tudja még meddig. Hajnalban 4-kor felkeltem és reggelig enyhe fájások voltak, a baba fent volt velem végig, 9-re meg mentünk Nst-re és ő úgy gondolta, hogy akkor alszik:( 20 percig aludt, egyet sem rúgott, aztán felkelt és 20 percig győztem nyomkodni a gombot:)

Nagyon sokszor nyilalgat a hasam, hüvelyem és sokat keményedek, most már reméljük itt lesz lassan az idő. Ma vagyok 38 hetes. Nektek vannak valamilyen tünetek?

2010. júl. 2. 11:10
 48/116 anonim ***** válasza:

sziasztok,


ez a meleg tényleg borzalmas :( tegnap olyan rosszul lettem, hogy a mosdóig alig tudtam kivergődni, azon gondolkodtam ma is meg tegnap is, hogy mi lesz ha ilyen melegben kell majd szülni, nem lesz erőm hozzá :((


szerintetek van ilyen hogy valakinek nincs ereje a meleg miatt nyomni aikor kell?


nekem is nagyon nyilallgat lent és valóban 1 hét és már nem korababa, szóval maradjon csak még egy hetet aztán utána felőlem kijöhet, már szép a súlya nagyon, és már inkább kint tudnám őt :))))

Beatrix, jó neked már 38. hét, bármikor jögűhet, főleg majd ha jön egy hidegfront, mondjuk pár nap múéva lehűl a levegő és lehet kibújik :)


Anett

Anett

2010. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/116 anonim ***** válasza:
Sziasztok én szerdán voltam nst-n nagyon ügyes volt a babám, minden tankönyvi adat azt mondták. én ma vagyok 37+2 napos, enyhe mensis görcsök vannak de csak 1-2 egy nap, de kemyényedés van napi 10 , az nagyon rossz, a lábaim elkezdtek bedagadni sajnos, de ennyi. sztem még a héten nem szülök..Zsuzsi
2010. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/116 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem az alvással vannak a legnagyobb problémáim. A meleg miatt is, meg azért is, mert nagyon tud fájni mindkét oldalon a keresztcsontom, folyton felébredek, ha egyik oldalamról fordulnék a másikra.

Nyilallgatások, keményedések nekem is vannak, meg néha olyan, mintha már teljesen lent lenne a buksija a tudjátok hol. :-) Viszont nem csuklik annyit, mint kb. két-három hete. Ez egy kicsit aggaszt.

Én ma vagyok 37+4 napos. Vagy úgy is mondhatom, hogy 17 nap van hátra. :-)


Szép, pihentető hétvégét nektek!

Szilvi

2010. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!